Луцьк24

Реєстрація

Волинська Духовна семінарія


рейтинг: 5, відгуків: 2

Волинська Духовна семінарія
Адреса:м. Луцьк, вул. Драгоманова, 26
Телефон:+380 332 724 881
Години:
Волинська Духовна семінарія - середнiй спецiальний учбовий заклад, який готує священнослужителів Української Православної Церкви. При ВДС функціонують дворічні курси регентів-псаломщиків і заочний сектор для священнослужителів. В Cемінарію приймаються особи чоловічої статі віруючі Української Православної Церкви віком від 18 до 35 років, які мають середню або вищу освіту, не одружені або одружені першим шлюбом. Абітурієнти повинні пройти співбесіду та скласти усні іспити з наступних предметів: Священна історія Старого Завіту, Священна історія Нового Завіту, Основи Православної віри, Богослуження Православної Церкви, церковний спів . А також вступники мають написати письмову роботу на церковно-історичну тему. Студентам надається безкоштовний гуртожиток і харчування. При ВДС діють курси, на яких готуються регенти-псаломщики церковних хорів для парафій Української Православної Церкви. На курси приймаються особи чоловічої і жіночої статі. Форма навчання: денна, заочна.
освіта семінарія вященна історія Старого Завіту Священна історія Нового Завіту Основи Православної віри Богослуження Православної Церкви церковний спів

26.08.17

Внутрь не заходил, но в сквере очень красиво и спокойно

03.04.19

Волинська духовна семінарія – вищий духовний навчальний заклад, що здійснює підготовку кандидатів для пастирського служіння та богословів згідно з Церковним освітнім стандартом базової вищої духовної освіти. Основним завданням системи освітнього про.. Читати далі »

14.10.19

#недільнашколацесвятодлянас

17.10.19

#Недільнашколацесвятодлянас

Мій відгук© Луцьк24