Головна Увійти Про сайт

Адвокат Ольга Сидорук ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
advokat-olga-sydoruk
Адреса:Луцьк, вул. Винниченка, 26
Телефон:+380 68 191 3076
Години:понеділок: 08:00–18:00 вівторок: 08:00–18:00 середа: 08:00–18:00 четвер: 08:00–18:00 пʼятниця: 08:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Ольга Сидорук - адвокат, який своєю роботою задовольнив багатьох клієнтів. Вона виявила себе як досвідчений та відповідальний фахівець, який здатний вести справу від початку до кінця. Ольга швидко зібрала всі необхідні документи для справи та відправила їх до суду. Вона відповідально виконує свої обіцянки та тримає постійний зв'язок зі своїми клієнтами. Багато людей рекомендують Ольгу Сидорук як надійного та відданого адвоката, здатного ефективно захистити інтереси своїх клієнтів. Вона проявляє високий рівень професіоналізму, забезпечує психологічну підтримку та знаходить шляхи вирішення проблеми. За допомогою Ольги Сидорук можна отримати якісну та доступну адвокатську допомогу.

Мій відгук

code

23.10.23
Доброго вечора. Дуже задоволений роботою Ольги.хороший адвокат, Адвокат своєї справи. Перший раз з тикнулись з такою справою як у мене. За короткий час все було зібрано з документів для справи і відправлені до суду. Дякую Ольга за хорошу роботу
04.10.23
Лише Ольгу Сидорук можу порекомендувати як сумлінного та відповідального адвоката Луцька. Мала сумний досвід з адвокатами юридичної фірми, яких постійно потрібно запитувати про хід своєї справи, яку вони обіцяли вести. Дякувати, що натрапила саме на.. Читати далі »
26.09.23
Швидко, якісно та доступно - все , що можу сказати про роботу адвоката. Дуже приємно працювати з таким адвокатом, якого лише бачила на фото та спілкувалася по телефону. Я зараз вимушено за кордоном. Разом з тим, Ольгу Сидорук мені порекомендували др.. Читати далі »
25.09.23
Хочу висловити щиру подяку адвокату Сидорук Ользі Василівні, за те, що вона впродовж тривалого часу професійно захищала мої інтереси у справі про визначення місця проживання мого малолітнього внука. Від неї я відчула і психологічну підтримку, яка ме.. Читати далі »
21.09.23
Працюючи з Ольгою, я відчулависокий рівень професіоналізму в галузі права. Вона проявила глибоке розуміння мого правового питання та надала мені вичерпні пояснення щодо можливих стратегій та шляхів вирішення проблеми.

© Луцьк24