Головна Увійти Про сайт

Адвокат Василь Самолюк ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 9
advokat-samolyuk-vasyl-vasylovych
Адреса:Луцьк, Тренінг центр Его, Градний узвіз, 2
Телефон:+380 96 457 2742
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Василь Васильович - досвідчений адвокат, який заслужив позитивні відгуки своїх клієнтів. Він славиться своїми високими професійними якостями, які включають глибокі знання в сфері права та вміння ефективно розв'язувати питання. Василь Васильович завжди готовий надати чіткі та результативні рекомендації, а його дипломатична робота завжди вражає клієнтів. Він завжди докладає зусиль, щоб пояснити ситуацію чутко і доступно, а результати його роботи завжди ефективні. Багато людей рекомендують Василя Васильовича своїм рідним та знайомим і вважають його відмінним адвокатом, з яким справи завжди вирішуються на високому рівні. Він завжди готовий прийти на допомогу та допомогти в складних і заплутаних справах. Василь Васильович вирішує питання своїх клієнтів професійно та відповідально, що заслуговує високої оцінки.

Мій відгук

code

17.03.24
Oleksandr
Рекомендую! Не одноразово звертався за консультацією до Василя Васильовича. Дуже сподобалось, що вирішення питання завжди було вчасно та конструктивно. Рекомендую
12.11.23
Olena
Виключно позитивні враження від співпраці з Василем Васильовичем. Чітко, компетентно та конструктивно підійшов до вирішення питання, на постійній основі інформує клієнта про перебіг справи. Рекомендую!
08.10.23
Мария
Знає свою справу. Чіткі результативні рекомендації, грамотна дипломатична робота. Раджу до співпраці.
20.09.23
Богдан
Василь Васильович допомагав в декількох ситуаціях, дуже все пояснює чутко, доступно і все результативно! Усі справи з ним вирішаться на відмінно! Рекомендую рідним та знайомим Василя Васильовича у сфері адвокатських послуг!
18.09.23
Igor
Давно користуюсь послугами та порадами адвоката Василя Васильовича..професіоналізм, комунікабельність ,відповідальність це його заслужені риси.Готовий завжди прийти на допомогу . Допоміг мені у багатьох заплутаних та патових справах.. Однозначно моя.. Читати далі »
08.08.23
Олексій
Довелося користуватися послугами через недосконалу систему державної допомоги внутрішньо переміщеним особам. Завдяки професійному та конструктивному підходу адвоката вдалося запобігти тривалому та вартісному судовому процесу та, при цьому, вирішити .. Читати далі »
06.08.23
Гість
Ознайомився з одним процесуальним документом, проект якого готував пан Самолюк. По якості змісту на рівень кандидата юридичних наук та члена Науково-консультативної ради при Вищому адміністративному суді України впродовж 7 років не тягне, м'яко .. Читати далі »
17.07.23
Олександр
Без води. Все чітко, пунктуально і професійно. Раджу.
05.10.17
Ярослав
Дуже хороший спеціаліст своєї справи

© Луцьк24