Головна Увійти Про сайт

Адвокат Цехош Анатолій Миколайович, правові послуги Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 6
advokat-tsehosh-anatoliy-mykolayovych-pravovi-poslugy-lutsk
Адреса:Луцьк, вул. Стрілецька, 12
Телефон:+380 99 703 5636
Адвокат Цехош Анатолій Миколайович є досвідченим і висококваліфікованим фахівцем, який володіє глибокими знаннями в галузі права. Його професіоналізм, впевненість та принциповість дозволяють ефективно розглядати справи та знаходити оптимальні рішення для своїх клієнтів. Він завжди пунктуальний, відповідальний та порядний, що робить його надійним партнером у правових питаннях.

Завдяки Цехошу Анатолію Миколайовичу багатьом людям вдалося відстояти свої права у складних життєвих ситуаціях. Він забезпечує якісну підготовку документів та професійну підтримку у судових процесах, що дозволяє досягти позитивних результатів. Його стиль мислення допомагає знаходити прості та дієві рішення навіть у найскладніших ситуаціях.

Клієнти відзначають Цехоша Анатолія Миколайовича як відповідального та тактовного спеціаліста, який завжди стоїть на їхньому боці і допомагає захистити їхні права. Він ефективно вирішує різноманітні правові питання, включаючи розлучення, стягнення аліментів та .. Читати далі »

Мій відгук

code

04.03.24
Golovach
The best! Професіонал своєї справи. Дякую за неодноразову допомогу і консультації.
19.01.22
Vitalii
Звернувся до Анатолія Миколайовича з проханням розібратися у питанні відмови виплати одноразової грошової допомоги під час звільнення. Особливо не розраховуючи на позитивне вирішення питання на мою користь, був приємно вражений високим професіоналізм.. Читати далі »
20.12.21
Людмила
Цехош Анатолій є справжнім фахівцем своєї справи з високим рівнем знань. Він порядний, пунктуальний, відповідальний. Це адвокат, який має власний стиль мислення, що допомагає йому завжди у складних ситуаціях знаходити прості і дієві рішення. Завдяки .. Читати далі »
03.12.21
Каріна
Були проблеми на попередній роботі з виплатою лікарняних, але Анатолій Миколайович допоміг вирішити цю проблему, відстояти свої права. Дякую!
21.11.21
Яна
Анатолій Миколайович хороший спеціаліст! Допомагав мені з розлученням та стягненням аліментів (що до слова було не простою справою). Повністю задоволена наданими послугами. Рекомендую!
20.11.21
Слупко
Дуже дуже рекомендую Анатолія Миколайовича. Працюю з ним на постійній основі в плані консультацій. А також він допомагав мені вирішувати певні цивільні справи. Дякую

© Луцьк24