Головна Увійти Про сайт
★ 4.2

АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ


рейтинг: 4.2, відгуків: 5

АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ
Адреса:Луцьк, 11, вул. Кравчука
Телефон:+380 50 438 5225
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години

Мій відгук

code


Іринка Федорчук
22.03.19

Мала змогу співпрацювати з компанію "Біржа Нерухомості".Договір було підписано швидко без всіляких казусів і непорозумінь ніяких не винекло.Відразу видно професіональні навички.Буду і надалі співпрацювати з ними.І раджу всім хто цінить якіс.. Читати далі »

Олеся Н
23.02.19

Наайгірше "агенство нерухомості" в Луцьку. Якщо ви не дай боже один раз з ними зв'яжетесь, набридати вони вам будуть ще довго. Пропонуватимуть вам приїхати і підписати контракт, і тіільки після цього вони "шукатимуть" те що в.. Читати далі »

Віктор Панасюк
17.09.18

Купляв квартиру для себе, в питаннях купівлі-продажу не оріентувався. Агенція нерухомості Біржа Нерухомості у всіх питаннях з купівлі-продажу допомогла в повному обсязі. Договір відбувся! Особисто задоволений). Особисто хочу щиро подякувати менеджера.. Читати далі »

Давид Зубрук
20.07.18

Агентство "Біржа Нерухомості" - динамічно розвивається, зарекомендували себе позетивно на ринку нерухомості як компанія що надає послуги з продажу та оренди об'єктів нерухомості . Якщо Ви хочете орендувати чи придбати нерухомість або з.. Читати далі »

Микола Данильчук
03.07.18

Квартири дійсно актуальні пропонують є з чого вибрати, привітливий персонал чудова енергетека в офісі, бездогано справляються з поселенням своїх клієнтів. Рекомендую звертатись в Біржу Нерухомості.

© Луцьк24