Головна Увійти Про сайт
★ 4.7

Агентство нерухомості "Еверест"


рейтинг: 4.7, відгуків: 7
Агентство нерухомості
Адреса:Луцьк, вул. Коперника, 8а
Телефон:+380 68 768 7934

Мій відгук

code

23.11.22
Хочу подякувати агентству нерухомості «Еверест» , зокрема Волинець Ірині , за кваліфікаційно надані послуги з оренди житла. Ірина грамотно та віддано взялась за здачу житла , яке я хотіла здати в оренду. Була гарно проведена робота над ре.. Читати далі »
16.09.21
Дуже задоволена співпрацею, дуже компетентні співробітники, за два тижні повністю зважився моє запитання з мінімумом витрачених нервів і часу. Спасибі Ірина і Тетяна!
23.07.21
Дякую АН Еверест за співпрацю! Всі працівники дуже ввічливі, враховують особливості запитів та справжні професіонали.
19.03.21
Дуже дякуємо АН "Еверест" за допомогу у придбанні будинку, зокрема Катерині Філонюк !!!? Катерина, дуже відповідально ставиться до своєї роботи!!!!!!! ??? Якщо ви шукаєте надійного, відповідального, кваліфікованого ріелтора, який допоможе в.. Читати далі »
31.01.21
Задоволений співпрацею з АН "Еверест". Дякую за професійну роботу і індивідуальний підхід не лише до клієнта але й до об’єкта нерухомості ріелтору Кравець Тетяні. Рекомендуватиму вас друзям та знайомим.
30.01.21
Роботою агентства нерухомості"Еверест" задоволена. Приємне спілкування. Вічливий колектив, а особливо Кравець Тетяна, яка вислухає та почує усі твої побажання та надасть повну інформацю по об'єкту. Обов'язково ще раз скористаюс.. Читати далі »
30.01.21
Це хороша компанія, вони знайшли мені гарну квартиру вони молоді та швидкі дуже дякую

© Луцьк24