Головна Увійти Про сайт

Агентство нерухомості "Еверест" ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 9
agentstvo-neruhomosti-everest
Адреса:Луцьк, вул. Коперника, 8а
Телефон:+380 68 768 7934
Агентство нерухомості "Еверест" - це професійна компанія, яка надає високоякісні послуги з оренди та купівлі нерухомості. Клієнти залишаються задоволеними співпрацею з цим агентством, оцінюючи його співробітників як компетентних та ввічливих професіоналів. Вони вміють враховувати особливості запитів клієнтів і допомагають вирішити всі питання швидко та ефективно. Крім того, зазначається висока відповідальність співробітників агентства, які ставляться до своєї роботи з великою відповідальністю. Клієнти рекомендують звертатися до агентства нерухомості "Еверест" і вважають його надійним партнером у вирішенні питань з нерухомістю.

Мій відгук

code

02.02.24
Катя
Купували квартиру в АН "Еверест". Агентство дуже сподобалось, супровід від початку до кінця угоди, робота чудово налагоджена з усіма необхідними спеціалістами. Особливо сподобались ріелтор Олексій, який дуже грамотно з усіма деталями провів.. Читати далі »
16.08.23
Карина
Пунктуальності 0, не рекомендую
13.11.22
Олена
Хочу подякувати агентству нерухомості «Еверест» , зокрема Волинець Ірині , за кваліфікаційно надані послуги з оренди житла. Ірина грамотно та віддано взялась за здачу житла , яке я хотіла здати в оренду. Була гарно проведена робота над ре.. Читати далі »
06.09.21
Viktoriya
Дуже задоволена співпрацею, дуже компетентні співробітники, за два тижні повністю зважився моє запитання з мінімумом витрачених нервів і часу. Спасибі Ірина і Тетяна!
13.07.21
Наталія
Дякую АН Еверест за співпрацю! Всі працівники дуже ввічливі, враховують особливості запитів та справжні професіонали.
09.03.21
Діана
Дуже дякуємо АН "Еверест" за допомогу у придбанні будинку, зокрема Катерині Філонюк !!!? Катерина, дуже відповідально ставиться до своєї роботи!!!!!!! ??? Якщо ви шукаєте надійного, відповідального, кваліфікованого ріелтора, який допоможе в.. Читати далі »
21.01.21
Олег
Задоволений співпрацею з АН "Еверест". Дякую за професійну роботу і індивідуальний підхід не лише до клієнта але й до об’єкта нерухомості ріелтору Кравець Тетяні. Рекомендуватиму вас друзям та знайомим.
20.01.21
Viktoria
Роботою агентства нерухомості"Еверест" задоволена. Приємне спілкування. Вічливий колектив, а особливо Кравець Тетяна, яка вислухає та почує усі твої побажання та надасть повну інформацю по об'єкту. Обов'язково ще раз скористаюс.. Читати далі »
20.01.21
Rozba
Це хороша компанія, вони знайшли мені гарну квартиру вони молоді та швидкі дуже дякую

© Луцьк24