Головна Увійти Про сайт

Амік енергія ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 5
amik-energiya
Адреса:Луцьк, вул. Дубнівська, 24
Телефон:+380 3322 40027
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Амік енергія - це заправна станція, яка має як позитивні, так і негативні відгуки від клієнтів. Дехто хвалить якість пального і обслуговування працівників, оцінюючи їх ввічливість та привітність на високий рівень. Також відзначають наявність паперових рушників та туалетного паперу на станції. Однак, є й ті, хто незадоволений сервісом. Клієнти скаржаться на незручності, пов'язані з оплатою через термінал, а також на погане стан туалетів, які потребують ремонту і прибирання. Також відмічаються проблеми з поверненням грошей після помилок в автоматичному розрахунку, та незручність в оформленні заявок на розгляд питань. Також варто зазначити, що на станції є послуга самостійної заправки автомобіля, яка дозволяє здійснити оплату через сканування QR-коду без потреби звертатися до оператора.

Мій відгук

code

01.08.23
Почув "ббс" гарний відгук, спробував двічіДП, не задоволений...
27.05.21
Вирішив спробувати бо хвалять пальне , так довго не був на жодній заправці . Оператор відмовився залити до повного , бо боїться що не пройде оплата через термінал . Каже давай 35 л , оплата пройшла , кажу давай ще раз до повного , вже готівки вистачи.. Читати далі »
24.01.21
5 зірок за обслуговування, бо працівники привітні та ввічливі. 3 зірки для керівників лише за те, що можна було б і замовити клінінг в санвузол. Старий "ушатаний" часом туалет, який ледве змиває, кран дуже бризгає і весь у вапні, іржаві шла.. Читати далі »
24.12.20
Жахливе відношення до клієнтів. Що при заправці від операторів, що на кол центрі. При заправці відбулась помилка, не спрацював автомат. Перед цим був розрахунок банк.карткою. Само собою гроші зняли. Вже 4 тижні не можу їх повернути. Оформив заявку на.. Читати далі »
14.05.20
Тут є послуга самостійної заправки автомобіля. Сканується QR код на колонці і гроші списуються з вашого карткового рахунку. Не потрібно навіть заходити до оператора

© Луцьк24