Головна Увійти Про сайт

Амік енергія ★2.7


рейтинг: 2.7, відгуки: 6
amik-energiya
Адреса:Луцьк, вул. Дубнівська, 24
Телефон:+380 3322 40027
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Амік енергія - це заправна станція, яка має як позитивні, так і негативні відгуки від клієнтів. Дехто хвалить якість пального і обслуговування працівників, оцінюючи їх ввічливість та привітність на високий рівень. Також відзначають наявність паперових рушників та туалетного паперу на станції. Однак, є й ті, хто незадоволений сервісом. Клієнти скаржаться на незручності, пов'язані з оплатою через термінал, а також на погане стан туалетів, які потребують ремонту і прибирання. Також відмічаються проблеми з поверненням грошей після помилок в автоматичному розрахунку, та незручність в оформленні заявок на розгляд питань. Також варто зазначити, що на станції є послуга самостійної заправки автомобіля, яка дозволяє здійснити оплату через сканування QR-коду без потреби звертатися до оператора.

Мій відгук

code

22.07.23
Αλέξανδρος
Почув "ббс" гарний відгук, спробував двічіДП, не задоволений...
17.05.21
Roman
Вирішив спробувати бо хвалять пальне , так довго не був на жодній заправці . Оператор відмовився залити до повного , бо боїться що не пройде оплата через термінал . Каже давай 35 л , оплата пройшла , кажу давай ще раз до повного , вже готівки вистачи.. Читати далі »
14.01.21
Владислав
5 зірок за обслуговування, бо працівники привітні та ввічливі. 3 зірки для керівників лише за те, що можна було б і замовити клінінг в санвузол. Старий "ушатаний" часом туалет, який ледве змиває, кран дуже бризгає і весь у вапні, іржаві шла.. Читати далі »
14.12.20
Подумов
Жахливе відношення до клієнтів. Що при заправці від операторів, що на кол центрі. При заправці відбулась помилка, не спрацював автомат. Перед цим був розрахунок банк.карткою. Само собою гроші зняли. Вже 4 тижні не можу їх повернути. Оформив заявку на.. Читати далі »
04.05.20
Viktor
Тут є послуга самостійної заправки автомобіля. Сканується QR код на колонці і гроші списуються з вашого карткового рахунку. Не потрібно навіть заходити до оператора
16.03.18
Михайло
Досить якісне дизпаливо, не погана кава. Небезпечний виїзд із заправки на вул. Дубнівську. Зруйноване покриття проїзду і в кількох місцях є добрячі ями в проїздах між колонками. Стабільно, ще з часів Лукоїла, згідно показів лічильника не доливають .. Читати далі »

© Луцьк24