Головна Увійти Про сайт

ANP ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 5
anp-lvivska-79
Адреса:Луцьк, вул. Львівська, 79
Телефон:+380 3322 60928
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
ANP - це заправка, яка славиться своєю чистотою та привітним персоналом. Клієнти відзначають, що тут завжди дуже чисто і охайно. Привітні працівники завжди готові надати якісну обслуговування. Крім того, їх хвалили за смачну каву та хот-доги.

Однак, деякі клієнти відзначили, що є незручності з заправкою газом через розв'язку дороги на території. Це може бути незручним для деяких автовласників. Також, деякі клієнти скаржаться на хамовитий персонал, що може негативно впливати на загальний враження від обслуговування.

Проте, більшість клієнтів вважають ціни на заправку помірними, а каву смачною та недорогою. Вони також відзначають якісне паливо. Привітні оператори та заправники створюють приємну атмосферу на заправці. Розміщення також вважається зручним.

Узагалі, ANP - це заправка, яка пропонує якісне обслуговування, смачну їжу та паливо за помірні ціни. Проте, деякі недоліки, такі як незручність заправки газом і хамовитий персонал, можуть впливати на загальний.. Читати далі »

Мій відгук

code

11.08.23
Дуже чисто ! Привітні працівники, смачна кава і хот-доги 😁
05.04.21
Незручно заправлятись газом через розв'язку дороги на території!
04.10.20
Оцінка за якість обслуговування. Хамовитий персонал.
07.10.18
Помірні ціни,смачна недорога кава,якісне паливо.Привітні оператори,заправники.
26.06.18
Заправка хороша. Персонал приємний. Розміщення зручне.

© Луцьк24