Головна Увійти Про сайт

Aqua Print Луцьк - широкоформатний друк, зовнішня реклама, поліграфія ★3.9


рейтинг: 3.9, відгуки: 8
aqua-print-lutsk-shyrokoformatnyy-druk-zovnishnya-reklama-poligrafiya
Адреса:Луцьк, ЖК Dream Town, вул. Привокзальна, 10а
Телефон:+380 99 627 3535
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Aqua Print Луцьк - це компанія, яка спеціалізується на широкоформатному друці, зовнішній рекламі та поліграфії. Вони прагнуть до професійного підходу та якісного виконання своїх послуг.

Деякі відгуки залишають враження, що обслуговування компанії не є найкращим, оскільки у деяких клієнтів були проблеми з комунікацією з менеджером. Однак, інші відгуки залишають позитивне враження про компанію, зазначаючи ввічливих менеджерів та швидке та якісне виконання замовлень.

Відгуки також підкреслюють професійний підхід компанії, їх гнучкість у вирішенні оптимальних варіантів та наданні широкого спектру послуг. Деякі клієнти зауважують, що співпрацюють з Aqua Print Луцьк вже більше 5 років і вони стали їх стратегічним партнером з хорошими принципами та цінностями.

Відгуки також відзначають вражаюче обладнання компанії та процес виробництва, який сприяє народженню поліграфії та брендінгу. Деякі клієнти, які також володіють студією WebMaestro, рекомендують компанію і підп.. Читати далі »

Мій відгук

code

19.03.24
marry
компанія-дно, не відповідає заявлене дійсності ... довге і неякісне обслуговування
02.09.23
Гість
Професійний підхід ,якісне виконання
09.07.23
Олена
Спілкувались з менеджером в телеграмі. Спочатку відписували з інтервалами в декілька годин. Потім взагалі перестали відписувати. При цьому я зауважила, що замовлення термінове Обслуговування не найкращого рівня Не рекомендую
17.05.21
Disney
В пн намагався зробити замовлення зранку, в полудень та ввечері і щоразу чув "ми передамо ваше замовлення дизайнеру, вам зателефонують, з вами зв'яжуться" ніхто так і не дзвонив і не зв'язувався, хоча друк був необхідний терміново.. Читати далі »
28.03.21
july
Користувалась послугами Аква Прінт декілька разів, жодних претензій до них. Молодці! Менеджери дуже ввічливі, кожного разу мої замовлення були виготовлені швидко і якісно. Дизайнер зрозуміла мене практично з півслова.
26.02.21
Ищук
Виготовлення рекламноі продукціі для бізнесу, це достатньо важлива складова успіху. Аква Прінт це робить професійно, якісно, а головне вчасно! Радує спектр послуг та гнучкий підхід менеджерів у вирішенні оптимального варіанту. Співпрацюємо вже більше.. Читати далі »
29.11.19
Слупко
Побувавши на виробництві компанії Аква Прінт і побачивши обладнення Мега крутого рівня, а також сам процес виробництва - скажу так це місце де народжується поліграфія і брендінг. !!!!Я (власник студії WebMaestro) особисто їх рекомендую і підписуюсь я.. Читати далі »
22.11.19
Сергій
Дуже приємні дівчата на офісі, добре все пояснили. Виробницто чого можуть запропонувати, візитки, флаєри, банери, по сувенірці багато чого пропонували, вибір дуже великий. Ціна була приємною, не кусючою. Дуже раджу!

© Луцьк24