Головна Увійти Про сайт

АРСЕНАЛ СТ, ТЗОВ ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 5
arsenal-st-tzov
Адреса:Луцьк, вул. Шопена, 12
Телефон:+380 800 408 088
Години:понеділок: 08:00–18:00 вівторок: 08:00–18:00 середа: 08:00–18:00 четвер: 08:00–18:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Арсенал СТ, ТЗОВ - це охоронна компанія, яка займається встановленням бездоротових датчиків і наданням послуг охорони. Відгуки клієнтів про цю компанію переважно позитивні. Зазначається, що встановлення датчиків було проведено професійно і без пошкодження стін. Також відзначається швидка робота компанії - проект був зроблений і підключення здійснено наступного дня після замовлення. Клієнти також високо оцінюють стабільну роботу системи охорони і регулярну перевірку обладнання. Арсенал СТ рекомендують своїм знайомим, оскільки компанія надає хороший сервіс.

Проте, є й негативні відгуки, в яких клієнти висловлюють незадоволеність якістю послуг. Зауважується, що сигналізація не завжди спрацьовує вчасно, а компанія не прибуває на місце. Також є випадки, коли пограбування сталося, але охорона не провела огляд приміщення. Крім того, згадується тиск на орендаторів від власника ТЦ для укладення договору з компанією.

Оглядаючи всі відгуки, можна зробити висновок, що Арсенал С.. Читати далі »

Мій відгук

code

03.03.20
Дуже подобається робота цієї компанії . Встановили бездоротові датчики в той день коли і підписали контракт, акуратно. Стіни не пошкодили.
19.06.19
Замовили магазин під охорону. швидко зробили нам проект і підключили нас вже на наступний день! дякуємо вам
28.01.18
користуюсь послугами вже декілька років. все стабільно працює. завжди готові допомогти і регулярно роблять перевірку обладнення в моєму домі. рекомендую Арсенал всім кому важливий хороший сервіс!
19.07.17
На мою думку, ця охоронна компанія заслуговує більшої поваги як від працівників так і від потенційних клієнтів. Арсенал СТ існує на ринку вже досить давно, однак мало хто дійсно переймається за те, що робить ця компанія і за основні цінності, які бул.. Читати далі »
29.10.16
Це охорона непотріб, яка ні за що не відповідає, на спрацювання сигналізації вчасно не приїздить, був випадок коли пограбували бутік, то вони навіть не обійшли приміщення. Через власника ТЦ тиснуть на орендаторів щоб підписували з ними договір ".. Читати далі »

© Луцьк24