Головна Увійти Про сайт

ART TATTOO ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 6
art-tattoo
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 38
Телефон:+380 67 447 7117
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"ART TATTOO" є неймовірною студією, де я знайшла своє задоволення. Перше враження було просто чудовим. Я прийшла туди для проколу хеліксу, а заміну прикраси зробив сам власник, який був дуже привітним та з чудовим почуттям гумору.

На жаль, через 1,5 місяці після заміни, у мене виникли проблеми з проколом. Я знаходжусь за кордоном і не можу звернутися до цього майстра знову. Я звернулася до студії з проханням про пораду, але адміністратор Ангеліна вирішила проігнорувати моє повідомлення. Це було дуже неприємно. Коли ти платиш кілька тисяч за послуги, тобі всі дуже привітні, але якщо виникають проблеми, то ніхто не цікавиться.

Загалом, салон "ART TATTOO" - це неймовірне місце! Я дуже задоволена тим, що саме сюди потрапила. Персонал тут дуже приємний! Дівчинка, яка робила пірсинг, була чудовим майстром. Вона дала мені багато корисної інформації і зробила все професійно і якісно. Я обов'язково повернусь сюди знову! Дякую, що втілили мою мрію.

Це був мій перший ра.. Читати далі »

Мій відгук

code

10.11.23
Хочу висловити величезну подяку за виконану роботу майстру Діані ( проклювала Tragus ) . Процедура була взагалі безболісною..Діана не тільки хороший професіонал своєї справи, але і просто хороша людина! Все зажило без всяких проблем, і я дуже задовол.. Читати далі »
11.10.23
Перше враження було чудовим. Я робила прокол хелікс, заміну прикраси робив безпосередньо власник, який привітний та з почуттям гумору. Сталося так, що через 1,5 місяці після заміни, виникли проблеми з проколом. Я знаходжусь за кордоном і до майстра з.. Читати далі »
06.10.23
Чудовий салон!!!! Дуже задоволена , що попала саме до вас. Приємний персонал! Дівчинка, яка робили пірсинг чудовий майстер👍🏻👍🏻👍🏻Розповіла дуже багато інфомації, професійно і якісно зробила пірсинг.Обов’язково повернусь ще до вас!!! Дякую що вті.. Читати далі »
02.10.23
Я вперше користувалась вашими послугами і залишилась задоволена. Чистенько,стерильно все,приємний і вічливий персонал. Робила пірсинг язика, все пройшло чудово, без крові, без болю сильного і швидко😊 видно відразу,що майстер розуміється в своїй спра.. Читати далі »
29.09.23
Дякую салону и особисто майстру Діані за чудовий настрій та приємні враження. Зробили 3 проколи на вушці. Нереальна краса!! Дуже гарні прикраси допомогли підібрати. Я дуже счастлива, дякуючи Вам. За проколами тільки сюда😍
03.07.23
Робила в цій студії татуювання, спочатку дуже боялася та сумнівалася бо це перше моє тату, але як почала розмовляти з майстрами то всі хвилювання вмить відпали, всі дуже привітні, веселі та просто дуже класні майстри свого діла. Татуюванням дуже задо.. Читати далі »

© Луцьк24