Головна Увійти Про сайт

Art Vision - Натяжні стелі ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 6
art-vision-natyazhni-steli
Адреса:Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 15А
Телефон:+380 95 012 3928
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Art Vision - Натяжні стелі відомі у Луцьку як провідна компанія з встановлення натяжних стель. За відгуками клієнтів, вони забезпечують високу якість робіт і надають швидкий сервіс. Клієнти хвалили їх професіоналізм і вміння виконувати роботу в короткі терміни. Зазначається, що їх робота відповідає найвищим стандартам якості.

Також, відгуки згадують про можливість замовлення декоративної штукатурки і отримання консультації по монтажу натяжних стель в офісі компанії. Клієнти відзначають, що вони можуть вибрати колір полотна і замовити рідкі шпалери з різних виробництв.

Однак, один з відгуків вказує на негативний досвід з одним з майстрів компанії, який виконував роботу з декоративної штукатурки. Зазначається, що якість його роботи була дуже низькою і що він порушив домовленості щодо ціни. Клієнт також скаржиться на непрофесіоналізм майстра та його неадекватну поведінку.

Загалом, Art Vision - Натяжні стелі отримали позитивні відгуки за їх високу якість робіт, ш.. Читати далі »

Мій відгук

code

02.01.22
Ilya
Найкращі натяжні стелі у Луцьку , зробили все дуже гарно і швидко за короткий час, вийшло все круто, якість на висоті, Рекомендую!
19.10.20
Микола
Замовив невеликий візерунок-вставку. Дуже грамотний технолог приїжджав, зробили попередньо друк і підвезли на роботу - затвердив і взяли в роботу. Зробили в термін, хоча я і не наполягав. Установили все швидко і якісно, я задоволений. Буду будувати б.. Читати далі »
18.10.20
Ilya
Замовляли в дитячу кімнату натяжну стелю, звернулиль в дану фірму. Зробили швидко і якісно. Буду ще звертатися. Успіхів!
21.06.20
Юрій
замовляв в них декоративну штукатурку. мене перенаправили на свого майстра Івана. якість робіт надзвичайно низька. роботи по домовленості і по факту стали дорожчі. обіцяв що прийде доробить хоч деякі нюанси, але по факту на повідомлення не відповідає.. Читати далі »
19.12.19
Оля
Дякую за гарно виконану роботу. Замовляли натяжні стелі на всю квартиру. Хлопці зробили все дуже акуратно і швидко. Після себе прибирають пилюку пилососом. Успіхів вам і багато гарних клієнтів!
28.09.18
Лариса
Гарні майстри, якісна робота. В офісі можна отримати консультацію щодо монтажу натяжної стелі і передмонтажних робіт, вибрати колір полотна, вибрати і замовити рідкі шпалери українського і зарубіжного виробництва, а також декоративні штукатурки та їх.. Читати далі »

© Луцьк24