Головна Увійти Про сайт

Волинська філія "Газмережі" ★1.2


рейтинг: 1.2, відгуки: 5
at-volyngaz
Адреса:Луцьк, вул. Івана Франка, 12
Телефон:+380 332 776 900
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
АТ "Волиньгаз" є газовою компанією, яка надає послуги з постачання газу та його доставки. Однак, за останнім часом, компанія стала об'єктом критики через низький рівень обслуговування та невчасне виконання своїх зобов'язань. Користувачі обурені тим, що навіть якщо вони не використовують газ, все одно повинні платити за його доставку. Вони також вказують на відсутність етики спілкування з боку працівників, які можуть бути некомпетентними та неуважними до клієнтів.

Також, зазначається, що компанія має монопольне положення на ринку і використовує його на свою користь. Це призводить до відкладання обіцяних робіт на довгий термін, нарахування великих сум за послуги та нездатності вирішувати проблеми клієнтів. За такої ситуації, деякі люди звертаються в антимонопольний комітет та прокуратуру для вирішення ситуації.

Однак, серед відгуків, можна зустріти й позитивні відгуки про деяких порядних та адекватних працівників компанії. Також, рекомендується звертатися до компанії по.. Читати далі »

Мій відгук

code

28.02.21
Микола
Це просто грабіж людей !!! Я майже рік не користуюсь газом взагалі, і подаю нульові покази лічильника, то вони мені нараховують суми за доставку газу і сьогодні прислали повідомлення про відключення газу. Виходить, газу не використав жодного куба, а .. Читати далі »
16.11.20
dima
Бірократи! Монополісти! Хітрують де тільки можна пудрять людям мізгі! Відтягують обіцяне на довгі терміни! кошториси не дають! Суми нараховують огромезні! Для простого люду а нічогісінько не роблять! проект свій неможу забрати не віддають! Напевне бу.. Читати далі »
13.10.20
Anna
Безперечно тут є деякі порядні, адекватні люди. Але їх дуже мало. Перед тим як звертатися в цю установу потрібно випити заспокійливе, бо нерви треба берегти! Я певно не скажу нічого нового, дівчата на касі не толерантні, не вміють працювати з клієнта.. Читати далі »
17.11.19
Oksana
Монополісти.. в найгіршому понятті цього слова. В РГК вся своєчасніть виконання і ввічливість працівників закінчується. Далі треба пройти всі кола пекла. Деруть такі гроші, то хоч би закупили по рулетці проектовий відділ. Заміри робляться на око, піс.. Читати далі »
18.12.18
Таня
Низький рівень обслуговування, невчасне виконання своїх зобовязань, жодної етики спілкування і це тільки прохідний охоронний пункт! На жаль при вході зустрічає охорона у нетверезому стані(звичайно йдеться не про всіх працівників, а лише конкретної ос.. Читати далі »

© Луцьк24