Головна Увійти Про сайт

Аветра ★2.7


рейтинг: 2.7, відгуки: 6
avetra
Адреса:Луцьк, Володимирська вул., 72Б
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Заправка "Аветра" отримала суперечливі відгуки від клієнтів. Деякі люди скаржаться на проблеми з пістолетом, які призводили до повторної оплати заправки, а гроші не поверталися протягом обіцяних двох днів. Інший клієнт зазначив, що після заправки його автомобіль не показував дозаправку, а працівники заправки висловили припущення про несправність авто. Цей клієнт також зазначив, що знайшов іншу заправку, де паливо показувалося на бортовому комп'ютері і рекомендує бути обережним з "Аветра". Однак, є такі відгуки, де клієнти залишилися задоволеними якістю пального, смачною кавою та привітним персоналом. Деякі зазначили, що пальне заправки є стабільно якісним і має хороший запах бензину. У кінці-кінців, вибір заправки залежить від особистих уподобань та досвіду кожного клієнта.

Мій відгук

code

19.02.24
Sasha
Недоливають топлива, пару разів вже авто на тих самих 10 літрах проїжджає набагато менше чим на інших заправках
27.06.23
Паша
Мало того що після того як заправили дизель то почало коптіти як від трактора то ще й на 400 гривень надули. Там якісь проблеми з пістолетом і потрібно було ще раз оплатити заправку а ті кошти мали повернутись протягом 2 днів як сказали, вже 2 тижден.. Читати далі »
21.06.23
Nikalia
Доброго дня. Дуже не задоволений цією заправкою. Заїхав заправитись в вечері о 21:10 на 600гр 95+ заплатив гроші. Коли від'їхав від заправки помітив, що стрілка не піднялася. Я вертаюсь на заправку і кажу їм, що пального нема, що бортовий комп.. Читати далі »
02.01.20
Валентин
Усі були в дорозі і не раз. Кожен розуміє удобства по різному,. Одній людині досить того щоб усміхнулись
27.12.19
Анна
Якісне пальне, дуже смачна кава. Привітний персонал. Просто Класс. Рекомендую всім заїжати! !!!
04.12.19
Андрій
Стабільно якісне паливо. Заправляюсь 95 бензином вже кілька років. Їх бензин дійсно пахне бензином а не розчинником, як на деяких інших брендах. Автівка їде дуже добре.

© Луцьк24