Головна Увійти Про сайт

Аветра (пропан, бутан, метан) ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 5
avetra-propan-butan-metan
Адреса:Луцьк, вул. Боженка, 12
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Аветра - це заправна станція, яка відома своїм дружелюбним персоналом та заправщиками. Тут також розташована кав'ярня "Coffee pro", де можна замовити смачну каву.

Багатьом людям дуже подобається ця заправка через позитивний персонал і високий рівень обслуговування. Ціни на паливо нижчого рівня, а сам сервіс відповідає вимогам. Проте, магазинчик на станції досить малий, а кафе відсутнє.

Але все ж таки, Аветра є зручною заправкою з магазинчиком, де можна придбати основні товари, а також кафешкою, де можна швиденько випити чашку чаю або кави. Тут є в продажі також хот-доги. Це особливо зручно, якщо ви поспішаєте.

Мій відгук

code

26.10.23
Дуже привітний персонал та заправщики
19.02.21
На території АЗС ,є кав'ярня "Coffee pro" Кожного ранку як традиція ,по дорозі на роботу замовляю стаканчик смачної кави)
26.11.19
Дуже імпонує ця заправка,позитвний персонал.Обслуговування на рівні.
21.01.19
Заправна станція нижчого цінового рівня. Сервіс відповідний. Магазин дуже малий, кафе немає
06.04.17
Зручна АЗС з магазинчиком,а також кафешкою де нашвиткоруч можна вивити чашку чаю або кав,є у продажі ход-дог. Зручно якшо поспішаєш

© Луцьк24