Головна Увійти Про сайт

Автодок-Луцьк ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 8
avtodok-lutsk-tir-shynomontazh-24h
Адреса:вулиця Івана Богуна, 1, Підгайці
Телефон:+380 95 375 8140
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Автодок-Луцьк - майстерня, яка отримала різні відгуки від клієнтів. Є декілька негативних коментарів, де зазначено, що на дисках була подряпана фарба. Однак, більшість відгуків позитивні. Клієнти відзначають, що це місце зручно розташоване, пропонує приємний сервіс та лояльні ціни. Тут можна не тільки виконати шиномонтаж, але й скористатись послугою підкачки коліс. Також є можливість придбати шини. Велика територія майстерні дозволяє обслуговувати як легкові, так і вантажні автомобілі. Клієнти зазначають, що сервіс працює цілодобово і навіть здатен зробити ремонт якісно і недорого вночі. Також відзначають, що це хороший вантажний шинний центр з кафе та готелем поряд. Клієнти рекомендують цю майстерню і захоплено говорять про хороші ціни та професійний сервіс. Крім того, вони цінують послугу сезонного зберігання шин і великий вибір шин для різних типів автомобілів. Особливо позитивно відзначають, що майстерня працює цілодобово, що є великою перевагою для клієнтів.

Мій відгук

code

15.05.24
b_taras_d
Реально цілодобовий шиномонтаж який завжди працює
09.11.21
Владимир
Не рекомендую, подряпали фарбу на дисках.
08.06.21
Алексей
Шиномонтаж. Хлопці Профі з великої літери.
24.04.21
Антоніна
Зручне розташування, приємний сервіс і лояльні ціни. Є послуга підкачки коліс, є можливість придбати шини, а також велика територія, це зручно як для легкових автомобілів так і вантажних...
24.02.21
BAZYNYA
Супер сервіс, працюють цілодобово. Зробили в ночі якісно і не дорого
15.02.21
Timur
Хороший вантажний шинний центр, є кафе та готель рядом. Банька теж). Взяв у них шини Роял Блек на причіп та тяги, норм ціни. Успіхів та клієнтів вам побільше!
12.01.21
Макс
Працюють цілодобово!!! Сервіс супер. Легковий і TIR
21.11.20
Natalia
Рекомендую майстерню))) Хороші ціни, класний і професійний сервіс! Є послуга сезонного зберігання шин, що дуже зручне! Плюс - великий вибір шин для легкових та вантажних автомобілів. Працюють цілодобово - теж величезна перевага)

© Луцьк24