Головна Увійти Про сайт

Автошкола АС ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 14
avtoshkola-as
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 1
Телефон:+380 66 999 9925
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–16:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Автошкола АС є дуже хорошим варіантом для отримання водійських навичок. Тут всі умови для навчання відмінні, інструктори виявляються адекватними та досвідченими, а ціни відповідають якості послуг. Багато клієнтів дуже задоволені як процесом навчання, так і результатами. Багато відгуків вказують на великий вплив інструкторів на студентів, зокрема на їх впевненість і вміння керувати автомобілем. Викладачі дуже ввічливі та терплячі, завжди готові допомогти студентам. Клієнти рекомендують цю автошколу всім своїм знайомим та сподіваються на щасливе водіння без аварій.

Мій відгук

code

07.04.24
Галина
Автошколою задоволена) Особлива подяка дуже хорошому інструктору з водіння Дмитру ) Дякую за практичні навички ,корисні поради , за терпіння)Рекомендую як фахівця своєї справи !
28.01.24
Аня
Рекомендую автошколу АС! Завдяки Яні В'ячеславівні, склала іспит з першого разу 20/20! Інструктор Білоус Олександр Михайлович допоміг з легкістю опанувати навички водіння. Завжди підбадьорював та підтримував, всі заннятя проходили весело, цікав.. Читати далі »
22.01.24
Жанна
Автошколою задоволена.Окрема , особлива подяка інструктору з водіння Дмитру ! Дякую за практичні навички ,корисні поради , за величезне терпіння, дякую за те , що допоміг повірити у власні сили.Рекомендую як фахівця своєї справи !
28.11.23
Bogdan
Чудова автошкола,РЕКОМЕНДУЮ.Дякую Яні В'ячеславівній викладачу теорітичних занять, і інструктору з водіння Білоусу Олександру за терпіння. Це насправді професіонали своєї справи. Бажаю їм всього найкращого, а автошколі процвітання.
26.11.23
Юрій
Автошкола супер. Можна сміливо рекомендувати друзям. Теорія з Яною Вʼячеславівною на висоті: чітко ясно зрозуміло. Практика з Миколою Олександровичем також проходить конструктивно, без лишніх незрозумілих моментів відчувається професіоналізм у знанні.. Читати далі »
21.11.23
Катерина
Найкраща автошкола! Підготовка на вищому рівні - теорія та практика, все з першого разу! Дуже вдячна Яні В'ячеславівній за теорію, та інструктору Андрію за практику!?
10.11.23
Оксана
Хороша автошкола. Заняття з теорії проходили онлайн, що дуже зручно. Яна В'ячеславівна класний викладач що доступно і зрозуміло пояснює матеріал. Особливо хочу подякувати інструктору Олександру Михайловичу. Завжди спокійний, врівноважений і з гу.. Читати далі »
07.11.23
Альона
Кращої автошколи в Луцьку не знайти! Таке враження сформувалася після навчання у автошколі АС. Все було на вищому рівні: теоретичні заняття були онлайн, але Яна Вʼячеславівна доклала максимум зусиль. Вивчали теорію по відеороликах з коментарями викла.. Читати далі »
01.11.23
Iryna
Хороша автошкола. Класні викладачі. Яна В'ячеславівна пояснює чітко, ясно,доступно. Практика далась важче. Але завдяки інструктору Білоусу Олександру Михайловичу я таки опанувала навики водіння. Олександр Михайлович - людина неймовірного терпінн.. Читати далі »
17.06.23
4aCoBHiK_
Доволі непогані умови, інструктори адекватні й також ціни адекватні. Усім задоволений.
22.05.23
Nata
Автошкола супер,рекомендую. Інструктор по практичних заняттях дуже врівноважені Людина(це дуже важливо для новачків?) Білоус Олександр,дякую Вам,Ви найкращий в своїй справі. Рекомендую!!!!
16.05.23
марія
Чудова автошкола! Рекомендую. Думала теорію вивчити буде дуже складно, але завдяки викладачці Яні В'ячеславівні , виявилося надзвичайно просто. Дуже відповідальна, пояснює доступно, як кажуть,- розжовує і в рот кладе. А також, дай Боже здоров�.. Читати далі »
19.04.23
Галина
Добрий вечір!!! Хочу залишити позитивний відгук про навчання в вашій автошколі. Велике дякую, все було на високому рівні, теоритична підготовка з Яночкою на найвищому рівні. Вона пояснює настільки все доступно, що навіть якщо й не захочеш зрозуміти, .. Читати далі »
19.04.23
Вікторія
Викладання на високому рівні, як теорії, так і практики. Рекомендую викладача Білоуса О.М., дуже компетентний, вихований, все спокійно пояснює і показує, професіонал своєї справи . Дякую.

© Луцьк24