Головна Увійти Про сайт

Автошкола «Драйвер» ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 8
avtoshkola-drayver
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 11а, вул. Словацького, 12
Телефон:+380 66 189 9977
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Автошкола «Драйвер» - це найкраща автошкола в Луцьку, яка надає професійне навчання водінню. Відгуки студентів свідчать про високий рівень навчання та професіоналізм працівників школи. Викладач теорії Ігор Леонідович відомий своїм майстерним підходом до навчання та доступним поясненням матеріалу. Інструктор Олександр Мирончук відзначався своєю терплячістю та спокійним ставленням до своїх учнів. Директор Вікторія Михайлівна піклується про кожного студента і завжди готова підтримати.

Студенти, які навчалися в автошколі «Драйвер», залишилися задоволені отриманими знаннями та якістю навчання. Вони відзначають, що викладачі школи добре підготовляють до теоретичного і практичного іспитів. Навчання проходить цікаво та зрозуміло, з використанням прикладів реальних ситуацій. Інструктори підходять до кожного учня і допомагають набути впевненості за кермом. Директор завжди підтримує студентів і стежить за їхнім прогресом.

Автошкола «Драйвер» відома своєю професіоналізмом та висо.. Читати далі »

Мій відгук

code

21.11.23
Юлія Катеринюк
Дякую автошколі "Драйвер" за якісне та позитивне навчання. Тут дійсно ставляться серйозно і відповідально до своєї роботи від директора до адміністратора. Хороший викладач по теорії - Ігор Леонідович, який ідеально підготує тебе до здачі те.. Читати далі »
24.10.23
Ірина Войтович
Дякую автошколі Драйвер за неймовірне навчання. Дуже мені сподобався індивідуальний підхід до студентів. Мала змогу навчатися у двох інструкторів. Спокійні, детально пояснюють. Фахівці своєї справи! Як результат - успішно складені іспити з першого ра.. Читати далі »
18.10.23
Natali Torchevska
Приєднуюсь до сто відсотків пʼятизіркових відгуків ⭐️ Від менеджменту до атмосфери всередині компанії все прекрасно? Дякую моєму інструктору Олегу Ігоревічу за цей досвід з водіння, за терпіння та пояснення. Дякую адміністратору Аліні, яка надала м.. Читати далі »
17.06.23
Sweet_ Sonya
Найкраща автошкола в Луцьку без перебільшення!!! ❤️ Після навчання залишилися тільки хороші знання та спогади , викладач теорії Ігор Леонідович майстер своєї справи дуже крутий❤️❤️❤️ Інструктор Олександр Мирончук пояснювався все доступно а головне СП.. Читати далі »
23.05.23
Наташа Барабошко
Я щаслива що обрала саме цю автошколу. Мене добре підготовили до теоретичного істину і я здала його з першого разу (20 з 20 питань), а ще мені роз'яснили значення всіх знаків і ситуацій на дорозі тому коли я сіла за кермо, не витрачала час на до.. Читати далі »
01.05.23
Andrew Plisiuk
Найкраща автошкола в Луцьку, і напевно у світі! Вчителя навчать розуміти пдр, як самого себе (: Інструктора (а мені довелося позайматися аж з двома) взагалі на 5 балів — терплячі, спокійні, на заняття хочеться приходити. Мій рекомендасьон (:
23.01.22
Tosya Lukashchuk
Як і всі дуже прискіпливо шукала школу, де навчать не за всі гроші керувати авто . Я дуже задоволена, що обрала саме автошколу "Драйвер"!!! Своїй справі віддаються абсолютно всі працівники. Ігор Леонідович, який викладав теорію, в мене віри.. Читати далі »
29.07.21
Жанна Николаевна
Ще недавно шукала автошколу «для чайників». Пропозицій в інтернеті багато, але почитавши коментарі зупинилась на «Драйвері» Навчання промайнуло швидко, 11 тижнів як не було. Дуже хороші викладачі, мудрі, тактовні, працюють н.. Читати далі »

© Луцьк24