Головна Увійти Про сайт

Автошкола ГудОк ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 13
avtoshkola-gudok
Адреса:Луцьк, вул. Електроапаратна, 3
Телефон:+380 99 323 1412
Години:понеділок: 10:00–21:00 вівторок: 10:00–21:00 середа: 10:00–21:00 четвер: 10:00–21:00 пʼятниця: 10:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Автошкола "ГудОк" - це найкраща автошкола в місті Луцьк, яка дарує своїм учням впевненість на дорозі і професійні навички водіння. У школі працюють досвідчені викладачі, зокрема Богдан, який володіє унікальним талантом пояснювати складні теоретичні поняття в доступній, цікавій формі. Водійські заняття проводяться з інструктором Шершенем Олександром, який допомагає учням перебороти страх і швидко навчитися водити бездоганно. В "ГудОку" також надають навчання домедичної допомоги, що є важливим навичкою для кожного водія і пішохода. Школа відмінно підготовляє до іспитів і гарантує успішне їх складання з першого разу. Якщо ви шукаєте якісну автошколу у Луцьку, рекомендуємо зупинити свій вибір на "ГудОку" - сучасній, професійній і дуже крутій школі, де ви точно не пожалкуєте про свій вибір.

Мій відгук

code

04.03.24
Ліда
Хочу подякувати Автошколі ГудОк за навчання і вміння керувати автомобілем,.Дуже було цікаво , класно й захоплююче навчання теорію з Богданом Геннадійовичом це дійсно все так було зрозуміло і цікаво що теорія була здана з першого разу. Також дуже вдя.. Читати далі »
17.02.24
Наташа
Хочу висловити щирі слова подяки за чудове навчання, яким я користувався у вашій автошколі. Ваш професійний підхід та відмінна комунікація зробили процес засвоєння теоретичних знань дуже цікавим і інформативним. Я отримав не лише необхідні навички во.. Читати далі »
16.02.24
Ірина
Щиро дякую автошколі Гудок за круте і доступне навчання. Прийшла за рекомендацією і жодного разу не пожалкувала. Особливий респект найкращій команді💪Все на висоті👏
13.02.24
Anton
Сказати чесно, абсолютно безвідповідальна контора. Є набагато дешевші альтернативні школи з нормальною організацією практичного водіння. Суть вашої роботи - набирати натовпи людей, швиденько проганяти через курс і забувати про них. Зворотнього зв.. Читати далі »
12.02.24
Kristina
Хочу подякувати даній автошколі за навчання. Тут найкраща команда. Теорії проходили дуже цікаво, інформативно. Особливо вдячна інструктору Олександру за професійний підхід у навчанні ,дякую за знання та впевненість. Практичні заняття проходили на на.. Читати далі »
08.12.23
Гість
Автошкола Гудок – це правильний вибір для отримання унікальних навичок з водіння. Інструктори мають індивідуальний підхід до кожного, хто хоче навчитися професійному водінню, та діляться своїм досвідом. Окрема подяка Геннадію Володимировичу, як.. Читати далі »
03.12.23
svitlana
Всім, хто хоче сісти за кермо авто, я не те що рекомендую школу Богдана - Автошколу Гудок, а наполяю, - не сумнівайтесь, перестаньте обирати, а просто йдіть до нього! Нажаль я пішла на навчання теорії в іншу автошколу про що пожалкувала відвідавши д.. Читати далі »
06.11.23
Гість
Автошколу GOODOK я обрала випадково. Коли з'явилась потреба навчитись керувати авто почала шукати інформацію, вивчати відгуки, рейтинги. Про свій вибір не пошкодувала. Лекції з теорії (Богдан Геннадійович ?) цікаві, з гумором, з практичними прик.. Читати далі »
15.10.23
Юрій
Автошкола.... і приклад парковки на пішохідний зоні. Дно пробито
01.10.23
Julia
Хочу подякувати всім із" Гудка" автошколи - ви круті! Вибрала автошколу по близькому місцю розташування! І попала мабуть у найкращу школу Луцька! Лекції з Богданом не хотілось пропускати, бо настільки пояснював доступно, цікаво, жартівливо.. Читати далі »
25.09.23
Вова
Хороша школа, гарно вчать, багато інформації, індивідуальний підхід!!! Дякую вам!!
19.09.23
Таня
Найкраща автошкола в Луцьку. Дуже класно і доступно пояснюють теорію. Водіння супер,доступно і легко. Дякую вам,ви найкращі!!!! Екзамени здані,права отримала! Дякую!
15.08.23
Лариса
Це найкраща автошкола в Луцьку! Всім раджу тільки в "Гудок" Сучасна і дуже крута!

© Луцьк24