Головна Увійти Про сайт

Автошкола «Любарт Драйв» ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 17
avtoshkola-lyubart-drayv
Адреса:Луцьк, Шопена 22, кабінет, 78
Телефон:+380 99 535 5070
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Автошкола "Любарт Драйв" є дійсно високоякісним навчальним закладом, де зосереджена увага на навчанні та підготовці студентів до водіння. Інструктори відзначаються своїм професіоналізмом та терплячістю, пояснюючи матеріал зрозуміло та доступно. Сучасні автомобілі та приємний персонал створюють комфортну та дружню атмосферу для навчання. Відгуки студентів свідчать про високий рівень навчання і успішне складання іспитів. Автошкола "Любарт Драйв" виконує свою головну мету - навчити студентів безпечному та впевненому водінню на дорозі. Всім, хто шукає надійну та якісну підготовку до водіння, рекомендується звернутися до автошколи "Любарт Драйв".

Мій відгук

code

12.05.24
Дарія
"LubartDrive" - це не просто автошкола, а справжній куточок професіоналізму. Я рекомендую саме цю автошколу через їхній індивідуальний підхід до кожного учня, велику увагу до безпеки та комфорту під час навчання, а також за дружню атмосферу.. Читати далі »
18.04.24
Julia
Хочу щиро подякувати автошколі ЛЮБАРТ ДРАЙВ,бо саме її обрала для практичного навчання. Теорію вчила самостійно і здала з першого разу 🙂,а для практики обрала ЛЮБАРТ по рекомендаціях знайомих. Щира подяка моєму інструктору Вадиму Бернаку,який знаходи.. Читати далі »
10.04.24
Олеся
Велика подяка автошколі «Любарт Драйв» за знання та навички, які я отримала за період навчання. Завдяки легким та змістовним лекціям Юрія Олеговича, вдалося скласти іспит з першого разу🤪 Окрема подяка найкращому інструктору Гарматюку Ром.. Читати далі »
23.03.24
Влада
Дуже рада, що обрала автошколу «Любарт Драйв», сміло можу сказати що це найкраща автошкола у Луцьку! Дякую Юрію Олеговичу , вміє гарно і зрозуміло донести матеріал , всі уроки були дуже цікавими ! Також дуже дякую найкращому інструктору Г.. Читати далі »
26.02.24
Галина
Рекомендую школу "Любарт Драйв" - це школа де дійсно навчають! Особливу подяку хочу висловити інструктору Кості, за його професійність і наполегливість. Коли досвідчений інструктор то і екзамен легко здавати!!!
25.02.24
Тетяна
Щира подяка Юрію Олеговичу за доступність та змістовність подання матеріалу під час вивчення ПДР! За корисні поради! Кожне заняття проходило максимально цікаво та ефективно. За результатами занять з теорії, попри всі хвилювання і стрес, іспит складен.. Читати далі »
23.12.23
Маша
Найкраща автошкола міста Луцьк!!! Щира подяка викладачу професіоналу - Юрію Олеговичу! Кожна лекція проходить в доступній формі! Після закінчення навчання все легко і зрозуміло! Теоретичний іспит склала з першого разу)) Інструктор з водіння Роман- с.. Читати далі »
04.11.23
Анна
Величезне ДЯКУЮ автошколі «Любарт Драйв» за якісне і комфортне навчання!Ви🔥 Викладач теорії Юрій Олегович- майстер своєї справи: чітко, доступно і цікаво подає матеріал з наведенням прикладів із власного досвіду. Результат: успішне склад.. Читати далі »
01.11.23
Yulia
Дуже хороша Автошкола! Теоретичний курс пройшла на УРА! Лектор Юрій чудово доводить інформацію до своїх учнів. Завжди на живих прикладах доріг та перехресть Луцька. Школою надається онлайн доступ до теоретичного курсу ПДР. Здала іспит в МРЕВ з першог.. Читати далі »
22.10.23
Nelia
Звернулась у Lubart Drive, бо потрібно було поновити навички їзди на автомобілі. Дуже задоволена результатом. Інструктор Костянтин був уважним, цікавим і терплячим. Практичні заняття були добре структурованими і включали в себе різні ситуації на доро.. Читати далі »
22.10.23
arinka_mandarinka
Автошкола «Lubart drive” - тут навчатись просто в кайф❤️ Найкраща авто-школа у всьому світі. Мій досвід навчання в цій автошколі вразив мене своєю бездоганною організацією та професіоналізмом. Все продумано до найменших дрібниць. Зручний.. Читати далі »
21.10.23
Єва
Я довго не могла обрати автошколу, але дякуючи колезі, я знайшла вас.І це було вірне рішення. Юрій Олегович прекрасний викладач, дуже доступно все пояснює. П'ять хвилин, жодної неправильної відповіді і теоретичний іспит здано. Сподіваюся з практ.. Читати далі »
17.10.23
Vitalii
Молодці! ? Тримайте планку! І навіть піднімайте її! ? Але завжди досягайте єдиної цілі - навчити! ?
13.10.23
Олександр
Дуже радий, що обрав автошколу «Любарт Драйв» для покращення навичок водіння після кількох років від отримання прав. Інструктор Костя був неймовірно відмінним наставником. Він пояснював все зрозуміло і терпляче, завжди надаючи корисні пор.. Читати далі »
02.10.23
Liera
Дуже легко навчатись, коли біля тебе людина, яка доступно та спокійно пояснює, що робити! Дякую інструктору Костянтину ! Сучасна автошкола, чисті авто, приємний персонал, хороші ціни. Все на найвищому рівні, рекомендую!!!!
19.09.23
Аліна
Довго наважувалась йти на навчання, але після успішно складених іспитів знайомих, які тут навчались, без сумнівів прийшла сюди на навчання. Я переконалась у їх словах, я з задоволенням пройшла всі етапи навчання та отримала посвідчення!!! Рекомендуюю.. Читати далі »
18.09.23
Катя
Любарт Драйв"- Ви здійснюєте мрії!!!! Мала можливість навчатися у найкращій автошколі міста Луцька! Перший випуск!!! Юрій Олегович настільки доступно,чітко,зрозуміло викладав теоретичний матеріал,що здати теорію було без проблем,адже ти не прост.. Читати далі »

© Луцьк24