Головна Увійти Про сайт
★ 2.3

Луцьк Автостанція №1


рейтинг: 2.3, відгуків: 21

Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1Луцьк Автостанція №1
Адреса:Луцьк, вул. Конякіна, 39
Телефон:+380 3322 46047

Мій відгук

code


таня
26.07.21

Жах, додзвонитись на довідкове неможливо!!! Куди дивиться адміністрація!!!!

Елена Виримчук
19.07.21

Брудне, непривітне місце, все заяложене, розумію, що це не готель преміум класу, але відносний порядок все ж можна підтримувати. З обіду на лавах сплять брудні п'янички, зручно вмостившись, як на ліжках, до речі, не всі з них безхатьки. Кавові апарат.. Читати далі »

Юлія Флис
19.06.21

Сайтом взагалі ніхто не займається походу. Розклад автобусів є, але автобуси за ним не їздять. Чому не позабирати ті маршрути, які не їздять насправді, а люди чекають і надіються на щось. І як тут розраховувати свій час(

Микола Тарасюк
08.06.21

Купив квиток на Олику! Але знайшли машину,якою ліпше їхати до місця призначення! Звернувся в касу,щоб здати квиток і отримати часткове повернення! Але мене обрадували-до Олика 46км,це вважається приміським сполученням і кошти не повертають!!! Як таке.. Читати далі »

Oleksiy Tumoshyk
26.04.21

Сказати, що це погане місце - це нічого не сказати. Просто це місце де живе неповага, жебрацтво, та муніципали які не вводять жодних дій щоб це відвернути. Якщо ви захочете почекати свій автобус в середині автостанції, то там вас зустрінуть цигани, п.. Читати далі »

Jllianna Ked
25.04.21

Насправді візуально автостанція покращилася. Але персонал Жах? (Говорю про конкретних осіб: Литвинець Катерина) Шокована, що на нормальні питання вони хамлять і це дуже не професійно. Коли запитала на касі одній сказали одне, а '' контроль'' інформа.. Читати далі »

Володимир Матвіюк
25.09.20

Давно проситься на ремонт. Обслуговування непогане, але стан будівлі справляє гнітюче враження, особливо всередині. Хоча варто відмітити наявність накриття на платформах, яке є не скрізь.

BarBoss
18.09.20

Купа циганів які просять гроші і простих попрошайок, жах, автовокзал просто кишить ними в день

Анна Пронь
10.09.20

Знаходиться недалеко від базару, скупився і поїхав)

Паша Глинюк
29.05.20

Диспетчерка до якої можна звернутися із питанням що до якої години приїде автобус, нагрубила, послала

Yurii Khomiak
05.03.20

Головна автостанція м.Луцька. Користуюсь не часто, але щоразу враження не найкращі. Брудно, палять скрізь де можна і не можна, в тому числі на платформах, в тому числі водії. Плюс, який можу відмітити зробили велике накриття над платформами від самог.. Читати далі »

Татьяна Редькина
30.01.20

29 січня мій син, військовослужбовець строкової служби України повинен був прибути з Луцька до основного місця служби. Пред'явивши в касі військовий білет, почув від касира, що льгот не має і був вимушений сплатити повну вартість квитка. На якій підс.. Читати далі »

Олександр Богачук
22.12.19

Дуже багато циганів, які ходять і випробують типу на їжу...

Tanja Gumelja
18.11.19

Туалет просто жах. Автовокзал і сервіс тягне на задовільну оцінку.

Александр Гусаров
10.03.19

Розташований у людному місті біля ринку та магазинів. Зрозуміле розташування кас та платформ. Біля платформ написані номера та напрямки руху автобусів.

Vovik Mik
10.03.19

Центральна автостанція м.Луцьк. Якщо коротко то брудно, незатишно, нема де нормально пообідати, брудний туалет з входом з вулиці, бігають попрошайки цигани. Автостанція рівня районного містечка а не обласного центру.

Юрий Патейчук
10.03.19

Сама автостанция мае добрий вигляд. Правда цiни на поiсти а занатто великi. Багато циган та всякоi нечистi, якi випрошують грошi, ошиваеться на тереторi АС.

Bjørn Grizzly
05.03.19

Зовнішній вигляд хоче оновитися. Дуже багато циганів. Недостатня кількість інформації для подорожуючих.

Kapa Greten
05.03.19

Залишає бажати кращого. Немає нічного залу очікування, туалет тільки платний, повно попрошайок. Із плюсів - знаходиться поряд із вокзалом, недалеко від центру, поряд сільпо.

петя
16.07.17

гавно з гавна

петя
16.07.17

гавно

Таня
30.12.15

Великий зал очікування, платформи і вихід до них під навісом, багато лавочок, їдальня на другому поверсі. Поруч супермаркет і ринок.

© Луцьк24