Головна Увійти Про сайт

Луцьк Автостанція №1 ★2.2


рейтинг: 2.2, відгуки: 52
avtostantsiya-1
Адреса:Луцьк, вул. Конякіна, 39
Телефон:+380 3322 46047
Луцьк Автостанція №1, за відгуками, є дуже негативною. Багато клієнтів скаржаться на те, що неможливо зателефонувати за вказаним номером, оскільки ніхто не відповідає. Крім того, працівники станції не проявляють належної працездатності, часто просто сидять без діла. Особливо негативний відгук стосується касирки пані Марії, яка не може надати коректну інформацію про рух автобусів та не знає, коли прибуває і відправляється транспорт. Крім того, вона не вказує правильну платформу відправлення, що призводить до незручностей для пасажирів. Деякі клієнти також скаржаться на погані умови на станції, такі як бруд, грязюка та калюжі. Деякі навіть зазначають, що працівники не дозволяють перебувати на станції під час комендантської години, хоча табличка свідчить про цілодобову роботу. Крім того, деякі люди скаржаться на якість їжі, яку продають на станції. Загалом, відгуки про Луцьк Автостанцію №1 є дуже негативними, зокрема щодо недоступності телефонного зв'язку та некомпетентності працівників.

Мій відгук

code

06.08.23
Зателефонувати за вказаним номером неможливо , ніхто не відповідає
28.06.23
Навчіть своїх працівників працювати, а не просиджувати. Пані Марія, касирчиня, яка сидить на касі, що на вулиці, не знає коли прибуває та відправляється автобус. Та не може належним чином надати інформацію. Запитавши у неї чи буде автобус, вона відп.. Читати далі »
20.06.23
Прийшлось ночувати на дворі під час комендантської години в середину не пускають,но вісить табличка працює цілодобово
11.06.23
Найгірший чізбургерг, який ми купляли. Нікому не раджу!! Котлета не свіжа. Продавець говорить, що привезли сьогодні. Навіщо продавати не свіжу продукцію? Зверніть будь ласка увагу на цей заклад
16.05.23
Це просто жах... Для чого телефони якщо тупо ніхто не бере слухавку,а якщо довго дзвонити то вони ще й відключати його.....
03.03.23
Це якась жесть, туди дозвонитись нереально. Навіщо там телефон? Якась кончена контора.
01.09.22
Кончена контора з товстими хабалками. Довідкова ніколи не відповідає.
29.08.22
Там ніколи не піднімається трубка
24.08.22
Жодного разу не взяти телефон.
24.08.22
Дуже погано працюють. Скільки не дзвониш жодного разу не взяли трубку.
22.07.22
Можливо, комусь буде корисний цей відгук. НА АВТОСТАНЦІЇ НЕМАЄ ДОВІДКИ. Телефон, що вказаний на всіх сайтах, просто передали черговим по автостанції, і поза їхніми прямими обов‘язками, вони іноді можуть відповісти щодо руху автобусів. І так вже.. Читати далі »
22.06.22
Ніколи ніхто не відповідає, що то за служба така приморочена?
26.05.22
Звільнити людей які невзмозі виконувати свої обов'язки.
31.03.22
За 30 хв ніхто не разу не взяв трубку телефону, а терміново потрібно було взнати розклад руху приміських автобусів щоб з дитиною не сидіти годинами на автостанції
27.03.22
Навіщо залишати номер телефону,якщо не можна додзвонитись?
22.03.22
Трубку ніхто ніколи не піднімає...нащо там сидіти?((((Жах якийсь.
19.03.22
Сама гірша!!
16.03.22
Додзвонитися на автостанцію не можливо. Або зайнята лінія або ніхто не піднімає тел.
15.03.22
Дякую вам за виконання своїх обов'язків - дзвониш в довідкову кожну хвилину на протязі 30-40 хв.,і ніхто не бере слухавку або збивають.
23.02.22
Дивно,що керівники автостанції не в курсі про напрямок маршруту.продаючи квиток в касі,не попереджають про те,що вас можуть висадити посеред дороги,бо власники маршруток відмовляються їхати по маршруту.На звернення пасажирів про недотримання правил п.. Читати далі »
13.02.22
Навіщо на сайті висвітлюють номер телефону, якщо ніхто не бере слухавку. Жах
30.01.22
Собачок підкормлюють люди, є каси на вулиці щоб швидко купити квитки, оператор працює так що мої мізки не встигають обробляти інформацію. Було діло колись прийшлось там переночувати, то без квитків і "бомжиків" виганяли на вулицю. Норм
14.10.21
Давно вже був але з тих пір багато що змінилось, ремонт зробили,платформи теж зробили більш сучасні,під накриттям все,одним словом,працюють.
15.09.21
АБСООЮТНО НІЯК...НАВІТЬ НЕ ХОЧЕТЬСЯ ЗАХОДИТИ ТИМ БІЛЬШЕ ЇХАТИ КУДИСЬ... БРУД САРДЕП НЕКОМФОРТ ГИДОТА
21.08.21
Щодо обслуговування-ЖАХЛИВЕ. Хотіла передати передачу,приїхала за 2 години до автобуса,думаю запитаю в касі(на вулиці) о котрій відправляється і коли прибуває до потрібного місця,на що мені пані сказала"якщо я не збираюсь брати квиток то немає ч.. Читати далі »
09.08.21
Якщо швидко вийти з автобуса і сісти в таксі, то автовокзал залишить приємні враження. Головне, не користуватися смердючим платним туалетом і не заходити всередину вокзалу. Суцільний совковий треш
02.08.21
Якщо раптом ви дуже спішите, вже майже спізнюєтеся на свій транспорт, каса працює доволі швидко, і все буде добре?
26.07.21
Жах, додзвонитись на довідкове неможливо!!! Куди дивиться адміністрація!!!!
19.07.21
Брудне, непривітне місце, все заяложене, розумію, що це не готель преміум класу, але відносний порядок все ж можна підтримувати. З обіду на лавах сплять брудні п'янички, зручно вмостившись, як на ліжках, до речі, не всі з них безхатьки. Кавові а.. Читати далі »
19.06.21
Сайтом взагалі ніхто не займається походу. Розклад автобусів є, але автобуси за ним не їздять. Чому не позабирати ті маршрути, які не їздять насправді, а люди чекають і надіються на щось. І як тут розраховувати свій час(
08.06.21
Купив квиток на Олику! Але знайшли машину,якою ліпше їхати до місця призначення! Звернувся в касу,щоб здати квиток і отримати часткове повернення! Але мене обрадували-до Олика 46км,це вважається приміським сполученням і кошти не повертають!!! Як таке.. Читати далі »
27.05.21
Автостанція як більшість в Україні, до Європи далеко, але чого там тільки немає: газетні кіоски, перукарня, обмін валют, банкомат, кафешки, їдальня, шаурма, ход дог, магазин автозапчастин і т. д. Також є платна вбиральня і платна автостоянка.
26.04.21
Сказати, що це погане місце - це нічого не сказати. Просто це місце де живе неповага, жебрацтво, та муніципали які не вводять жодних дій щоб це відвернути. Якщо ви захочете почекати свій автобус в середині автостанції, то там вас зустрінуть цигани, п.. Читати далі »
25.04.21
Насправді візуально автостанція покращилася. Але персонал Жах? (Говорю про конкретних осіб: Литвинець Катерина) Шокована, що на нормальні питання вони хамлять і це дуже не професійно. Коли запитала на касі одній сказали одне, а '' контроль.. Читати далі »
01.03.21
Брудно, страшно, холодно. Пару років тому зробили ремонт перонів, але до автовокзалу європейського рівня ще далеко. За автостанцією є парковка платна.
25.09.20
Давно проситься на ремонт. Обслуговування непогане, але стан будівлі справляє гнітюче враження, особливо всередині. Хоча варто відмітити наявність накриття на платформах, яке є не скрізь.
18.09.20
Купа циганів які просять гроші і простих попрошайок, жах, автовокзал просто кишить ними в день
10.09.20
Знаходиться недалеко від базару, скупився і поїхав)
29.05.20
Диспетчерка до якої можна звернутися із питанням що до якої години приїде автобус, нагрубила, послала
05.03.20
Головна автостанція м.Луцька. Користуюсь не часто, але щоразу враження не найкращі. Брудно, палять скрізь де можна і не можна, в тому числі на платформах, в тому числі водії. Плюс, який можу відмітити зробили велике накриття над платформами від самог.. Читати далі »
30.01.20
29 січня мій син, військовослужбовець строкової служби України повинен був прибути з Луцька до основного місця служби. Пред'явивши в касі військовий білет, почув від касира, що льгот не має і був вимушений сплатити повну вартість квитка. На якій.. Читати далі »
22.12.19
Дуже багато циганів, які ходять і випробують типу на їжу...
18.11.19
Туалет просто жах. Автовокзал і сервіс тягне на задовільну оцінку.
10.03.19
Розташований у людному місті біля ринку та магазинів. Зрозуміле розташування кас та платформ. Біля платформ написані номера та напрямки руху автобусів.
10.03.19
Центральна автостанція м.Луцьк. Якщо коротко то брудно, незатишно, нема де нормально пообідати, брудний туалет з входом з вулиці, бігають попрошайки цигани. Автостанція рівня районного містечка а не обласного центру.
10.03.19
Сама автостанция мае добрий вигляд. Правда цiни на поiсти а занатто великi. Багато циган та всякоi нечистi, якi випрошують грошi, ошиваеться на тереторi АС.
05.03.19
Зовнішній вигляд хоче оновитися. Дуже багато циганів. Недостатня кількість інформації для подорожуючих.
05.03.19
Залишає бажати кращого. Немає нічного залу очікування, туалет тільки платний, повно попрошайок. Із плюсів - знаходиться поряд із вокзалом, недалеко від центру, поряд сільпо.
01.04.18
Багато автобусів та маршрутів, особливо за кордон, що не є дивним для прикордонного міста, трохи відремонтували. Але все одно, автостанція має бути кращою, особливо з точки зору безпеки. До приїжджих або відїзжаючих завжди чіпляються кучі циган. За г.. Читати далі »
30.12.15
Великий зал очікування, платформи і вихід до них під навісом, багато лавочок, їдальня на другому поверсі. Поруч супермаркет і ринок.

© Луцьк24