Головна Увійти Про сайт

Автостанція Луцьк ★2.3


рейтинг: 2.3, відгуки: 7
avtovokzal-lutsk
Адреса:Ukraine
Автостанція в місті Луцьку, що є обласним центром. Вона має достатньо місця як у приміщенні, так і на території поряд з нею. Тут немає тисняви, оскільки працює достатня кількість кас, що допомагає уникнути довгих черг. Для курців окремо виведені місця для куріння, а також є достатня кількість лавочок для очікування автобуса. Всередині автостанції є затишна атмосфера, хоча потребує косметичного ремонту. Неподалік від вокзалу знаходиться ринок, де можна придбати все необхідне для поїздки.

Автостанція "Łuck" красива і має зручну їдальню. Тут також є лавочки як всередині, так і на дворі, де можна комфортно чекати автобуса. Є накриття, і відправлення оголошуються через гучномовці. До самої автостанції можна добратись без проблем. Однак, необхідно зазначити, що на території можна зустріти попрошайок і циганів, які не додають краси місту. Це питання потребує вирішення. Все інше на автостанції знаходиться на високому рівні.

Проте, варто зазначити, що на автостанції "Łuck".. Читати далі »

Мій відгук

code

06.12.18
Інна Круць
Якщо забули, що таке хамство, то поспілкуйтесь з працівниками автостанції 1 Луцька. Вони допоможуть пригадати.
20.09.18
Андрій Михальчук
в довідкове нереально додзвонитись ((
06.09.18
Олександр Сергійович
Досить непоганий вокзал як для міста обласного значення. Багато місця, як в приміщенні, так і на прилеглій до автовокзалу території. Немає тисняви. Працює достатня кількість кас, що запобігає довгим чергам. Окремо виведені місця для куріння. Достатня.. Читати далі »
16.06.18
Na ruto
Красивий автовокзал, не погана їдальня, є лавочки для очікування автобуса як в середині так і на дворі. Також є накриття, відправлення оголошують через гучномовець. І до самого автовокзалу можна добратись без будь яких перешкод. Єдиний "-" .. Читати далі »
10.03.18
Artem K-ov
Там небезпечно знаходитись, особливо жінкам без супроводу чоловіків, оскільки цигани постійно пристають з жебрацтвом, наркомани нюхають клей прямо у приміщенні а/с, алкоголіки та бомжі займають усі місця всередині. Бруд, сморід, відсутність охорони с.. Читати далі »
20.03.17
Диана Андрощук
50/50 враження не дуже, але основну свою функцію вокзал виконує...
14.03.17
Юрій Подуражний
Дуже брудно та багато попрошайок, які ходять не тільки по вулиці поблизу а й в середині приміщення автовокзалу

© Луцьк24