Головна Увійти Про сайт

Айслаг ★3.4


рейтинг: 3.4, відгуки: 5
ayslag
Адреса:Луцьк, вул. Львівська, 91А
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Айслаг - заправна станція, яка виглядає непримітно, проте пропонує якісне горюче за доступною ціною. Вона відома своїм дружнім персоналом, який завжди посміхається і приємно обслуговує клієнтів. Багато людей називають Айслаг однією з найбільш доступних заправок у місті. Проте, деякі відгуки вказують на проблеми з сервісом, такі як можливість пошкодження підвіски автомобіля при заїзді на станцію або некоректне заправлення паливом. Деякі також повідомляють про неправильне заправлення газу замість квасу. Однак, загалом, Айслаг вважається досить затишною і доступною заправною станцією.

Мій відгук

code

14.03.21
Непримітна заправна станція.,. але горюче якісне і ціна не кусається... Респект.
23.09.20
Одна з дешевих заправок у місті
16.08.20
Хороша ціна на пальне, приємний та посміхнений персонал.
03.07.19
Повернення в Союз!Дико в наш час бачити такі заправки і сервіс
11.07.17
Мало того що при заїзді на Азс можна підвіску згубити і до колонки не доїхати то ще й сцьохів тобі в бак наллють або квасу замість газу заправлять. А посцяти можна наступному клієнту прямо в бак якщо він доїде до колонки.

© Луцьк24