Головна Увійти Про сайт

АЗК БРСМ Нафта ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 7
azk-brsm-nafta
Адреса:Луцьк, місто, вул. Конякіна, 24а
Телефон:+380 67 404 5758
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
АЗК БРСМ Нафта - це заправка, яка пропонує гарне обслуговування та зручне місце розташування. Багато людей цінують цю заправку за її зручність та швидкість заправки. Однак, деякі відгуки зауважують, що часто може виникати черга через готування фаст фуду, що може створювати враження, що знаходишся не на заправці, а в барі.

На жаль, деякі відгуки підкреслюють негативний досвід з цією заправкою. Зокрема, один відгукер пише про погану якість газу, який може спричиняти проблеми з двигуном. Він також зазначає, що розхід пального на цій заправці є більшим, ніж на інших заправках.

Інший відгук підкреслює проблеми з обслуговуванням на цій заправці. За його словами, заправщики не виконували свої обов'язки, не заправили авто газом, хоча були вільні. Касир також не надала знижки та допомоги з оформленням картки на знижку.

Однак, не всі відгуки є негативними. Деякі люди зауважують, що ця заправка має зручне місцерозташування, чистоту та вигідні ціни на пальне. Всередин.. Читати далі »

Мій відгук

code

07.02.24
Роман
В мене 3.7 VCT-i двигун, машина 17 року, двигун оснащений технологією Flex Fuel - націлена на роботу з етаноловим паливом. Заправлявся вашим етаноловим паливом десь пів року. Спочатку якість була ще ок. Останнім часом взагалі паскудство, розхід підня.. Читати далі »
05.01.24
Олександр
Продають підроблені сигарети жахливої якості за максимальною ціною. Касир Ковальчук О.О. відмовляється будь що пояснювати. Шановні клієнти! Будьте уважні! Остерігайтесь підробок
22.11.21
Володимир
Гарне обслуговування, зручно заправлятися, в сенсі місця росположення. З мінусів-часто виникає черга, із-за того, що готовлять фаст фуд, як в їдальні, інколи неясно, ти на АЗС чи в барі. А так в цілому добре.
12.10.21
Rasti
НІКОЛИ, НІКОЛИ НЕ ЗАПРАВЛЯЙТЕСЬ НА ЦИХ ЗАПРАВКАХ! Я в тиждень проїзжаю по 1000 км. Весь час заправлявся на Брсм. Якість газу дуже погана постійно детонує двигун! Мало того що вони можуть закачати в балон 42 л газу, так ще й розхід в мене 12, а часом.. Читати далі »
25.07.21
Василь
Не рекомендую. Заїхав на АЗС, став до колонки, було вільно два заправщика, які просто собі розмовляли між собою, попросив газ до повного, він сказав ок, зайшов в приміщення АЗС там вистояв у черзі, але коли діло дійшло до розрахунку, моє авто ще досі.. Читати далі »
20.04.21
Рома
Гарна заправка, зручне місце розташування, чисто, всередині є міні маркет та міні кафе, вигідні ціни на пальне.
06.02.21
Vlad
Класно переробили під супермаркет) Гарний стиль, мені подобається колірна схема. Ціна на бензин адекватна, бензин ніколи не підводив. Заправляюсь 95. Також там роблять піцу. Ніхто не свариться якщо залишити машину і десь підти.

© Луцьк24