Головна Увійти Про сайт

АЗК БРСМ Нафта ★3.3


рейтинг: 3.3, відгуки: 6
azk-brsm-nafta-lutska-miskrada-lutsk
Адреса:вулиця Глушець, 39А, місто Луцьк
Телефон:+380 67 404 5762
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
АЗК "БРСМ Нафта" - це заправка, яка має свої переваги та недоліки, які вказані у відгуках користувачів. За відгуками, ціни на пальне на даній заправці нижчі, ніж у конкурентів, що робить її привабливою для багатьох автовласників. Якість пального оцінюється як терпима, а сама АЗК виглядає чистою і охайною.

Також, АЗК "БРСМ Нафта" пропонує систему знижок за програмою "БРСМ ПЛЮС", що може бути вигідною для постійних клієнтів. Однак, варто враховувати, що деякі джерела інформації стверджують, що мережа фінансово підтримує окупантів на Донбасі. Зазначено, що це є суб'єктивною думкою, але ця інформація може вплинути на деяких користувачів.

Також, у відгуках згадуються проблеми з обслуговуванням. Деякі користувачі зазначають, що черга з авто зростає, а співробітники заправки не звертають на це уваги. Також, є згадки про ненадійний об'єм палива, коли багатьом автовласникам залило більше газу, ніж можна вмістити в балонах. У відповідь на скарги, співробітники зазначають, що ц.. Читати далі »

Мій відгук

code

26.01.24
Maxim
Заправився повний бак бензину після заміни масла і свічок. Залив бензин 95 євро 5. Диміти почала через 5 км… навіть не диміти, а парувати з вихлопної. Потім почала троїти. Під заміну свічки. І деяким катушкам погано стало. 24.01 це було.
08.10.21
Анатолiй
Непогана заправка. Ціни на пальне нижчі, ніж у конкурентів. Якість пального терпима. Система знижок за програмою 'БРСМ ПЛЮС''. МІНУС: за інформацією деяких достовірних медіа джерел мережа фінансово підтримує окупантів на Донбасі. Це с.. Читати далі »
12.08.21
Dmytro
Зміна була приторможена. Стоять на чергу уваги не звертають. Черга з авто росте.
15.07.21
mykl1930
Заправився "спиртовим", як і завжди на БРСМ. Все ок. Чиста і охайна АЗС. Якщо встановити мобільний додаток, то заправлятись буде ще цікавіше)
01.07.20
Anton
Все вроді ок, але мені залили стільки газу, що він би фізично не вмістився в балонах. Залізло 46 л, це при наявності залишку приблизно в 10 л. При повністю порожньому баці завжди залазить 44 л. На моє питання як таке можливо, сказали що температура в.. Читати далі »
21.07.16
neisnye
Досить вигідні знижки. При заправці до повного баку, при купівлі чаю/ кави або випічки є додаткова знижка.

© Луцьк24