Головна Увійти Про сайт

АЗК Motto ★2.2


рейтинг: 2.2, відгуки: 6
azk-motto
Адреса:вулиця Рівненська, 1К, Липини
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
АЗК Motto є заправкою, яка має як позитивні, так і негативні відгуки. Деякі клієнти стверджують, що знижка на пальне не завжди працює, що робить її менш привабливою для користувачів. Також зазначається, що існують кращі альтернативи цій АЗС.

Проте існують й добрі відгуки про АЗК Motto. Один клієнт відзначив, що ця заправка має хорошу якість пального і низькі ціни на нього порівняно з іншими заправками. Він також додав, що смачна кава та наявність туалету є позитивними бонусами. Розташування АЗС також відзначається як зручне.

Однак є відгук, в якому клієнт скаржиться на погану якість пального та незручності з оплатою карткою. Він радить мати при собі запасний паливний насос та готівку, оскільки його карта була відхилена при розрахунку. Працівники заправки повідомили, що це є постійною проблемою.

Отже, загалом можна сказати, що АЗК Motto має свої плюси і мінуси. Низькі ціни на паливо і зручне розташування є позитивними аспектами, але проблеми з знижками і оплат.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.01.24
Богдан
Обманюють на літражеві,перевірено джпс трекерами недолив на 100 літрів 12,порівнювали з заправкою окко що на проти,технічний пролив відмовилися робити аргументуючи що на даний момент немає мірника на заправці Ні вʼякому разі не рекомендую,тому що виг.. Читати далі »
16.06.23
Володимир
Знижка непрацює через раз. І це нецікавить нікого. Є кращі альтернативи АЗС.
19.04.21
Leonid
Хороша заправка! Мій газон летів як пуля) Усім раджу!
25.03.21
Fedir
Заправляв тут дизельним пальним свій т4 фольсваген 1998 року. Нарікань немає. Ціна пального на ряд нижча ніж на інших заправках. Пив каву - смачна. Є туалет. Хороше розташування.
17.01.21
Yuriy
хто планує заправлятись на Motto, возіть із собою запасний паливний насос, бо мій не витримав трьох заправок А-95 євро в цій барижній конторі. До персоналу зауважень немає
13.04.17
Yura
Заправив , газ 30л. Потім бензин. Та взяв каву. При тому зразу вказав що розрахунок карткою приват. При розрахунку оператор сказав, що напевно не пройде оплата. І оплата не пройшла. Прийшлось шукати готівку(600). На питання чи це сьогодні тільки , ві.. Читати далі »

© Луцьк24