Головна Увійти Про сайт
★ 4.9

Бандерштат


рейтинг: 4.9, відгуків: 18
Бандерштат
Адреса:Луцьк, P8PM+W8
Телефон:+380 93 119 8543
Години:понеділок: 00:00–13:00 вівторок: Зачинено середа: Зачинено четвер: 18:00–00:00 пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Всеукраїнський фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат» — уперше проведений 2007 року й відтоді став щорічним. Проходить на Волині.

На фестивалі відбуваються виступи багатьох українських гуртів та проведення майстер класів різного спрямування, котрі пропагуватимуть проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність тощо.

Синьоока Волинь, повстанський край, земля українських героїв споконвіку була символом нескореності українського народу! В її предковічних лісах кувалася українська незалежність та національна свобода, виростали цілі покоління нескорених бійців, пам’ять про яких і досі несе в собі кожен український патріот. Саме на цих славних землях і народилася ідея проведення Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики а сучасного мистецтва „Бандерштат-2009”, культурно-мистецького заходу, цілком і повністю насиченого патріотичним змістом та настроями.

Сучасна українська культура, котра перебуває на світовому роздоріжжі між культурою східною та західною, отримала перед собою чимало серйозних викликів, які загрожують українському народові втратою своєї національної ідентичності. Втрата національних цінностей, деградація національної свідомості, примітивізація культури вже зараз змушує задуматися свідому українську молодь про потребу в цілеспрямованій діяльності спрямованій на захист всього, що є рідним – УКРАЇНСЬКИМ – як за змістом, так і поверхово.

Сучасна українська молодь, котра в більшості своїй не знає національних героїв, не шанує історії та живе поза національними інтересами української нації, втрачає культурну тяглість і національну ідентичність. Зневіра у завтрашньому дні та відсутність мінімального патріотизму в масах роблять українські перспективи не вельми світлими.

Сучасна українська музика, яка перестає втрачати національний колорит, падає під навалою західних стандартів та попсових російських шаблонів, які не несуть в собі жодного патріотичного змісту.

Наразі свідома українська молодь стоїть перед вибором – вести боротьбу за ВСЕ РІДНЕ, або віддатися глобалізаційній стихії, забуваючи про своє етнічне походження, ментальність, національні цінності та інтереси.

Змушені вибирати перший варіант як єдиноможливий, адже питання незалежності української держави, свободи української нації та самобутності рідної культури, для кожного українця завжди стоятимуть на першому місці. Патріотичне виховання молоді, як передумова виховання освіченої української нації, передбачає використання всіх можливих засобів та прийомів.

Протягом усіх століть української історії український народ славився своєю пісенно творчістю та мелодійністю української мови, про яку знав весь світ. Музика завжди була дієвим засобом впливу і виховання, і у випадку коли вона несла в собі патріотичний сенс, виховувала справжніх українців, відданих синів і дочок України.

Ідея фестивалю зводиться до популяризації української національної єдності, патріотизму та прославлення українських героїв, котрі воювали в лавах УПА та поклали своє життя за наше мирне теперішнє та нашу державну незалежність. Степан Бандера, як символ нескореності української нації є символом і самого фестивалю, що відбилося і на назві заходу. Образ цієї людини має слугувати для сучасної молодої людини життєвим дороговказом та зразком для наслідування.

Фестиваль ставить на меті:

- піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів;
- пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя;
- увіковічення образу Степана Бандери к національного символу;
- допомога обдарованій молоді;
- утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;
- пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.

Мій відгук

code

21.08.21
Чудовий фестиваль. Фестиваль українського духу. Процвітання та натхнення організатором для наступних років.
20.08.21
Це найкраще що було в цьому році!
20.08.21
Чудове атмосферне місце! Просторо, можна сидіти як на тому, що приніс із собою (каримати, надувні диванчики), так і на невеличких снопиках із сіна, які є на полі. Великий фудкорт із стравами на будь-який смак. Ярмарок із сувенірами. Ну і, звичайно, а.. Читати далі »
14.08.21
Дуже позитивні враження. Дійсно безалкогольний фестиваль на якому приємно та безпечно знаходитись з дітьми.
09.08.21
Самий крутий фестиваль в світі!
09.08.21
Неймовірна атмосфера, дуже сподобалось. Але Фест не діабет френдлі, організаторам треба попрацювати над футкортом. Замінник цукру був тільки в одній палатці, всі лимонади з сиропом,коли без цукру не знайшов. Фактично можно було попити хіба просту вод.. Читати далі »
07.08.21
Не був там але кажуть що туди не пускають з алкоголем,авансом 5
26.07.21
Неймовірна атмосфера, круті спікери, смачна їжа, душевна компанія, співи біля ватри з @ Тінь сонця, улюблені гурти = мега позитивні емоції. Дякуую)))
21.07.21
Дружній до дітей, безалкогольний рок фестиваль. Цого року мій четвертий. Не зарегулйований, без зайвих обмежень. Дуже подобається формат гутіркової сцени (мені40) Що до алкоголю, то пляшечку пива можна випити і поза фестевалем. Наприклад в ресторані .. Читати далі »
17.04.21
Чудовий атмосферний фестиваль. Дуже сподобалося!
05.11.20
Були поки що 4 рази Рекомендую відвідати Бандерштат. Організаторам респект кожен рік віддана і чудова праця. Нічна сцена на Еподромі запам'ятається мені на все життя. До нової локації звикаємо)).
12.09.20
Фестиваль супер емоційно весело беріть білет завчасно і на кілька днів
04.07.20
Весело, атмосферно, безалкогольно, цікаво. Раджу приїзжати з усією родиною Є місце відпочити- покупатись в річці (хоча дуже швидка течія). Є фудкорти на територію. Программа дуже насичена, але можна викроїти час і прогулятися містом Луцьк. Класно, що.. Читати далі »
15.06.20
Неймовірна атмосфера, смачна їжа та чудова музика! Все що потрібно для гарного відпочинку.
02.05.20
Фестиваль чудовий, був 3 рази і жодного разу не пожалів але перенесення з іподрому на це місце є дуже великою помилкою, звичайно не все залежить від організаторів, шкода що Луцьку не потрібно розвивати туризм, все таки фестиваль є однією з візитних к.. Читати далі »
04.09.19
Вперше побував в 2010р(як же я давній :(). Далі був пробіл, заскочили в 2013р під закриття з подружкою на гутірки, далі з 2016р з дружиною регулярно відівідуємо, розбиваємо палатку і живемо для себе ці три яскравих дні... унікальна річ-візитівка регі.. Читати далі »
09.08.18
Прекрасний фестиваль з чудовими людьми. Цього року був тут вже в друге. Зміна локації яка відбулась два роки тому була продумана та логічна, зручність добирання до міста і можливість відвідати Луцьк і проживати в комфорті спокушає, сама атмосфера фес.. Читати далі »
07.08.18
Словами не передати ту атмосферу, що відбувається на фестивалі. Нереально круто Раджу всім відвідати фест

© Луцьк24