Головна Увійти Про сайт

БАНДЕРШТАТ - фестиваль українського духу!

Адреса:Рованці
Телефон:+380 93 119 8543
Години:
Всеукраїнський фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат» — уперше проведений 2007 року й відтоді став щорічним. Проходить на Волині.

На фестивалі відбуваються виступи багатьох українських гуртів та проведення майстер класів різного спрямування, котрі пропагуватимуть проукраїнський стиль мислення, українську мову, культуру, життєву активність тощо.

Синьоока Волинь, повстанський край, земля українських героїв споконвіку була символом нескореності українського народу! В її предковічних лісах кувалася українська незалежність та національна свобода, виростали цілі покоління нескорених бійців, пам’ять про яких і досі несе в собі кожен український патріот. Саме на цих славних землях і народилася ідея проведення Всеукраїнського фестивалю української альтернативної музики а сучасного мистецтва „Бандерштат-2009”, культурно-мистецького заходу, цілком і повністю насиченого патріотичним змістом та настроями.

Сучасна українська культура, котра перебуває на світовому роздоріжжі між культурою східною та західною, отримала перед собою чимало серйозних викликів, які загрожують українському народові втратою своєї національної ідентичності. Втрата національних цінностей, деградація національної свідомості, примітивізація культури вже зараз змушує задуматися свідому українську молодь про потребу в цілеспрямованій діяльності спрямованій на захист всього, що є рідним – УКРАЇНСЬКИМ – як за змістом, так і поверхово.

Сучасна українська молодь, котра в більшості своїй не знає національних героїв, не шанує історії та живе поза національними інтересами української нації, втрачає культурну тяглість і національну ідентичність. Зневіра у завтрашньому дні та відсутність мінімального патріотизму в масах роблять українські перспективи не вельми світлими.

Сучасна українська музика, яка перестає втрачати національний колорит, падає під навалою західних стандартів та попсових російських шаблонів, які не несуть в собі жодного патріотичного змісту.

Наразі свідома українська молодь стоїть перед вибором – вести боротьбу за ВСЕ РІДНЕ, або віддатися глобалізаційній стихії, забуваючи про своє етнічне походження, ментальність, національні цінності та інтереси.

Змушені вибирати перший варіант як єдиноможливий, адже питання незалежності української держави, свободи української нації та самобутності рідної культури, для кожного українця завжди стоятимуть на першому місці. Патріотичне виховання молоді, як передумова виховання освіченої української нації, передбачає використання всіх можливих засобів та прийомів.

Протягом усіх століть української історії український народ славився своєю пісенно творчістю та мелодійністю української мови, про яку знав весь світ. Музика завжди була дієвим засобом впливу і виховання, і у випадку коли вона несла в собі патріотичний сенс, виховувала справжніх українців, відданих синів і дочок України.

Ідея фестивалю зводиться до популяризації української національної єдності, патріотизму та прославлення українських героїв, котрі воювали в лавах УПА та поклали своє життя за наше мирне теперішнє та нашу державну незалежність. Степан Бандера, як символ нескореності української нації є символом і самого фестивалю, що відбилося і на назві заходу. Образ цієї людини має слугувати для сучасної молодої людини життєвим дороговказом та зразком для наслідування.

Фестиваль ставить на меті:

- піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів;
- пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя;
- увіковічення образу Степана Бандери к національного символу;
- допомога обдарованій молоді;
- утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;
- пропаганда української мови, культури, цінностей та рідної музики.

Мій відгук

code


© Луцьк24