Головна Увійти Про сайт

Банкомат (внесение/снятие наличных) Райффайзен Банк ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 4
bankomat-vnesenye-snyatye-nalychnyh-rayffayzen-bank
Адреса:Луцьк, м, 43021, просп. Перемоги, 15
Телефон:+380 800 500 500
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Банкомат Райффайзен Банку в Луцьку є одним з найкращих в місті. Хоча їхня кількість не дуже велика (тільки 2), але вони розташовані на зручних місцях, таких як Цум і Там-Там. Крім того, у банку є ще кілька старих банкоматів, але вони часто несправні, тому краще користуватися новими безконтактними банкоматами.

Однак, найбільшою перевагою банку є відношення співробітників до клієнтів. Вони завжди готові швидко та ефективно вирішити будь-які проблеми та запитання. У порівнянні з іншими банками, такими як ПриватБанк або Аваль, обслуговування у Райффайзен Банку можна вважати просто ідеальним.

Навпаки, єдиний негативний момент пов'язаний з обслуговуванням на касах. При обміні валют, співробітники банку часто створюють враження, що роблять вам послугу, а не навпаки. Вони можуть використовувати різні виправдання, як-от відсутність наявних грошей або обмеження на обмін, хоча ці обмеження повинні бути попередньо відомі клієнту. Цей момент дещо псує загальний враження від банк.. Читати далі »

Мій відгук

code

07.12.21
Все чудово. Дякую
08.10.19
Єдиний нормальний банк в Луцьку. Банкоматів правда малувато, але точно що більше як 2, бо 1 в Цумі, 1 в Там-Тамі, 1 на Перемоги біля відділення, ще є в трьох місцях по Луцьку старі банкомати. І ті безконтактні новенькі мені подобаються значно більше... Читати далі »
30.11.18
Найжахливіше обслуговування на касах. При обміні рублів на гривні складається таке враження, що із своєї кишені міняють і роблять ведмежу послугу. То в них немає стільки грошей, то вони зараз не можуть поміняти, то ще щось придумують. Якщо є якісь об.. Читати далі »
09.02.18
Гарний банк. Про те, в місті Луцьку всього два банкомати.

© Луцьк24