Головна Увійти Про сайт

Барановська Тетяна /візажист Луцьк/ ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 14
baranovska-tetyana-vizazhyst-lutsk
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 30
Телефон:+380 95 789 4449
Тетяна Барановська - візажист з міста Луцьк, яка має великий досвід у своїй справі. За відгуками клієнтів, вона є дуже талановитою та професійною спеціалісткою. Багато людей хвалять її курс "Сам собі візажист", де вона надає багато корисної інформації та детально пояснює різні техніки макіяжу. Клієнти відзначають, що Тетяна завжди прислуховується до їхніх побажань і старається задовольнити їхні потреби. Вона також заслуговує великої похвали за своє ставлення до учнів, доступність у викладанні та допомогу, яку надає під час навчання. Клієнти пишуть, що вони дізналися багато нового та змогли вдосконалити свої навички завдяки її курсам. Багато хто рекомендує Тетяну як досвідченого та талановитого візажиста, який здатний створити чудові образи та зробити макіяж, який протримається протягом тривалого часу. Загалом, відгуки про Тетяну Барановську є дуже позитивними, і вона є рекомендованою спеціалісткою в своїй галузі.

Мій відгук

code

10.02.22
Ходила на курс "Сам собі візажист". Дуже сподобалось. Пані Тетяна дуже добре пояснює і головне прислуховується до побажань клієнта. Дізналась багато чого нового, різні техніки макіяжу, правильне нанесення продуктів. Подруги тепер питають як.. Читати далі »
29.12.21
Таня хороший спеціаліст і професіонал своєї справи!! Навчатися в неї саме задоволення) Прийду ще!!
12.12.21
Щиро вдячна Тані , за таку позитивну , « домашню» атмосферу у курсі навчання « Сам собі візажист» Море емоцій, доступність у викладанні , зрозумілість та неймовірні образи?!! Я дуже задоволена і хочу ще!! Рекомендую усім ;)
05.12.21
Була в Тані на курсі» Професія Візажист» Дуже задоволена ,багато знань як теорії так і практики отримала на курсі. Танюша дуже відповідальна , щира і світла людина , замість 4-х годин які відведені на одне заняття Таня вчила мене 6 . Так .. Читати далі »
17.09.21
Щиро вдячна Вам Тетяна за величезний досвід, знання і чудову атмосферу. Мені було приємно у Вас навчатись?Рекомендую?
16.09.21
Проходила курс "Сам собі візажист",все було просто неймовірно. Дізналася завдяки Тетяні багато всього нового.Заняття протікали,як одна мить,навіть не хотіла,щоб той час завершувався!Дякую за мотивацію, знання і гарно проведений час.???
21.08.21
Дуже вдячна за курс «сам собі візажист». Багато корисної інформації отримала, викладач ставиться уважно до кожної деталі, допомагає, підтримує та виправляє, якщо щось не вдається. Рекомендую!)
12.08.21
Величезне дякую Тетяна за вміння,майстерність і професіоналізм!За підхід до учнів!Бажаю вам подальшого зростання,можливостей і вдячних клієнтів!
12.08.21
Прийшла до пані Тетяни на курс візажу за рекомендацією, і лишилася просто в захваті. Навчилася нарешті правильно наносити макіяж, дізналася цікаві секрети та нюанси. Порадила цей курс своїй донці, вона також дуже задоволена результатом навчання... Читати далі »
28.04.21
Рекомендую! На 100% професіонал, години на курсах проходять непомітно, тому що надзвичайно цікаво та доступно усе розповідає та показує Тетяна! Дуже рада, що саме обрала її! Співвідношення ціна/якість просто вау! І до професіоналізму додається ще про.. Читати далі »
27.04.21
Дуже гарно проводить навчання!
15.02.21
Проходила курс "Сам собі візажист" у Тетяни. Вибрала саме її серед інших, так як сподобались образи дівчат на сторінках інстаграм, вони різні , цікаві і гарні. Від уроків я просто в захваті!!! Найбільше мені сподобалась атмосфера на заняття.. Читати далі »
31.08.20
Проходила в Тетяни курс " Сам собі візажист". Вразив професіоналізм та підхід до уроків. Під час занять ви маєте змогу ознайомитися з різноманітною косметикою і величезною колекцією кісточок і це все випробувати на собі. Дізналася величезну.. Читати далі »
03.12.19
Проходила навчання у Тані,та була дуже задоволена кількістю отриманої інформації! Вчить та розповідає все,що знає,чим я була приємно здивована! Актуальні техніки макіяжу,косметика на вищому рівні,яку можна і потрібно спробувати,щоб знати,які матеріал.. Читати далі »

© Луцьк24