Головна Увійти Про сайт

Обласна бібліотека для юнацтва ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 9
biblioteka-oblasna-dlya-yunatstva
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 2
Телефон:+380 332 723 995
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: 10:00–18:00
Обласна бібліотека для юнацтва знаходиться в Соборі на театральній площі міста. Це колишнє приміщення монастиря, яке було заарештоване бібліотекою. Хоча будівля не була відновлена або відремонтована, персонал бібліотеки налаштований дружньо і вітає читачів з інколи дотепними жартами.

У бібліотеці є два зали - читацький і основний, де можна знайти великий обсяг книжок за допомогою комп'ютера. Книги в читацькому залі платні, але ви можете повернути книгу і отримати назад свої гроші. В основному залі всі книги безкоштовні.

Крім того, в бібліотеці постійно поповнюється книжковий фонд новинками, а також проводяться різноманітні заходи для дітей. Є безкоштовний Wi-Fi і комп'ютери з доступом до Інтернету, які ніколи не мають черг. Однак, деякі відгуки свідчать про неприємні епізоди зі співробітниками, які можуть зіпсувати загальне враження від бібліотеки.

В цілому, Обласна бібліотека для юнацтва є цікавим місцем для проведення часу, отримання нових знань та насолоди.. Читати далі »

Мій відгук

code

14.05.23
Бібліотека знаходиться в Соборі на театральній площі міста. Приміщення видно що не відновлювалось або не було ремонту. Привітний персонал, з інколи дотепними жартами. Великий обсяг книг який вам зможуть знайти через комп'ютер. Є два зали. Читаць.. Читати далі »
18.10.21
Колишнє приміщення монастиря, яке зараз використовується бібліотекою.
13.08.20
Дуже привітні бібліотекарі , але атмосфера в стилі СРСР
15.01.20
Книжковий фонд постійно поповнюється новинками. Реєстрація всього 10грн і ви з книгою ідете додому) Постійно проводяться різноманітні заходи для дітей. Працівники ввічливі і приємні, хіба працівниця ксерокса виділялась в гіршу сторону...
31.12.19
Довгий час тут користувалась послугами роздруку і сканування все ок. Знаю що є і безкоштовний вай фай і безкоштовні компьютери з доступом в інтернет. Ніколи ні душі ніякої черги. Шкодую що пізно дізналася про це місце бо півроку користувалася інтерне.. Читати далі »
21.05.19
Прийшов у бібліотеку ,щоб зробити роздрук.При оплаті ввічливо запитав :а Чек буде?Нащо мені жінка по хамськи відповіла :Ти Шо іздіваєшся?Іди в Цум хай там тобі пишуть чек...Я в шоці... Потім пішов забирати роздук ,прибігає та сама жінка і каже :Я ше.. Читати далі »
31.07.17
A very nice library. I was able to come, sit at the table and get things done on my laptop. No need for sign up. Couldn't find WiFi though, but I'll keep looking.
12.06.17
Дуже вдячна працівникам бібліотеки за те задоволення, яке отримую після відвідання Волинської бібліотеки для юнацтва м. Луцька! Книжні новинки просто вражають, бібліотекарі дуже приємні і завжди готові дати хорошу пораду.
25.12.14
Цікаво і змістовно працівники бібліотеки провели зустріч з луцькими поетами на тему "Дорогі мої батьки". В зустрічі брали участь учні 6 Г класу Луцької гімназії №21, які з захопленням слухали вірші та роздуми письменників.

© Луцьк24