Головна Увійти Про сайт

BigJobs Робота за кордоном (БігДжобс) ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 6
bigjobs-robota-za-kordonom-bigdzhobs
Адреса:вулиця Винниченка, 65, офіс №1, Luts'k
Телефон:+380 98 229 2029
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
BigJobs агентство працевлаштування за кордоном, яке надає швидкі, професійні та відповідальні послуги. За результатами відгуків клієнтів, вони рекомендують цю компанію, оцінюючи їх доброзичливе та професійне ставлення. Особливо відзначають рекрутера Ірину, яка виявилася дуже доброю та відповідальною людиною. Вакансії, які пропонує BigJobs, є нормальними і не дуже важкими. Клієнти задоволені співпрацею з цим агентством, оцінюють їх компетентний та кваліфікований персонал. Вони допомагають з документами та чітко пояснюють усі деталі. Оплата роботи завжди своєчасна та в повному обсязі. Компанія завжди готова допомогти в складних ситуаціях з документами та пошуком роботи. Загалом, клієнти рекомендують BigJobs як надійного та відповідального партнера при пошуку роботи за кордоном.

Мій відгук

code

09.06.23
Микола
Доброго дня , мене звати Олександр я всім рекомендую цю агенцію, ставлення добродушне і проффесійний підхід з їхньої сторони , Ірині особлива відзнака і подяка особисто від мене , дуже добра та відповідільна людина , з ними й правда приємно мати спра.. Читати далі »
06.06.23
Viktoria
Фірма надає нормальну не важку роботу...
05.06.23
Катерина
Я задоволена співпрацею з BigJobs, та рекрутером Ірина.Компетентний та високо кваліфікований персонал. Вакансію підібрали швидко. Допомогли з документами, та все чітко пояснили. Робота подобається. Оплата своєчасна та у повному обсязі
03.09.21
Даша
Послуги BigJobs є швидкими, проінформованими та відповідальними. Можна з упевненістю вірити працівникам цієї компанії і знати, що все як на найвищому рівні. Завжди готові допомогти у складнощах з документами та, щодо пошуку роботи. Можу певно сказат.. Читати далі »
01.06.21
Ростислав
BigJobs агентство з працевлаштування за кордоном. Послугами даної компанії користуюся більше 2 років. Зарекомендували себе НЕЙМОВІРНО ЧУДОВО. Професіонали своєї справи. Команда BigJobs відповідально ставиться до кожного клієнта. Працевлаштування за к.. Читати далі »
01.03.21
Hrustuna
Компетентні, досвідчені та привітні працівники, урахували всі побажання у підборі вакансії, у короткі терміни було вирішено усі питання що до збору документі, особисто я задоволена, що звернулася саме до них за рекомендацією моєї знайомої, яка вже не.. Читати далі »

© Луцьк24