Головна Увійти Про сайт

Біля замку ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 6
bilya-zamku
Адреса:Луцьк, вул. Кафедральна, 12
"Біля замку" - це гарний ресторан з смачними стравами і особливо смачним морозивом. Тут створена чудова, велична і прекрасна атмосфера. Однак, деякі відгуки зауважують, що власники ресторану можуть бути недоступними для негайного обслуговування, оскільки потрібно зробити попереднє замовлення заздалегідь. Також, деякі клієнти вказують на табличку, де зазначено прив'язку закладу до Луцького харчового коледжу, що викликало певну настороженість. Однак, загалом, ресторан має гарне обслуговування, приємний персонал і теплу атмосферу. Заклад розташований в Національному університеті харчових технологій.

Мій відгук

code

07.01.20
Гарний ресторан. Смачне морозиво.
12.09.19
Тут чудово, велично і прекрасно. Хочеться, щоб уцілому Старе місто із його окремим архітектурними елементами та пам'ятками були відреставровані та зведені у нормальний вигляд. У нас унікальна спадщина, котру потрібно оберігати, відновлювати...
31.03.19
Не розумію, чому це місце позиціонує себе, як ресторан, де можна поїсти після екскурсії. По-перше, біля дверей була табличка, що заклад стосується Луцького харчового коледжу. Це трохи насторожило. Коли зайшла туди з дітьми і запитала, чи можна у них .. Читати далі »
21.02.19
Гарне обслуговування, приємний персонал)
06.09.18
Заклад в НУХТ
04.09.18
Смачна кухня, тепла атмосфера

© Луцьк24