Головна Увійти Про сайт

BlackSmith Tattoo ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
blacksmith-tattoo
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 48, офіс 408
Телефон:+380 67 604 8812
Години:понеділок: 12:00–21:00 вівторок: 12:00–21:00 середа: 12:00–21:00 четвер: 12:00–21:00 пʼятниця: 12:00–21:00 субота: 12:00–21:00 неділя: Зачинено
BlackSmith Tattoo - це крута тату студія в Луцьку, яка забезпечує чистоту та стерильність. Майстер, який працює тут, є професіоналом своєї справи і заслуговує тільки довіри клієнтів. Він має високу якість робіт і добре орієнтується в різних стилях. Він також відкритий до ідей клієнтів, але може також порадити щось від себе з професійної точки зору. Ця студія рекомендується як для першої тату, так і для досвідчених клієнтів. Тут створена приємна атмосфера, надається індивідуальний підхід до кожного клієнта, є комфортна зона відпочинку під час підбору та виготовлення ескізу. Якщо ви маєте намір зробити тату, то раджу звернутися саме до BlackSmith Tattoo. Цей тату салон відомий як один з найкращих у Луцьку, а майстер Роман має великий талант і вражає своїми якісними та крутими роботами. Тут панує дуже хороша атмосфера, а сам салон виглядає дуже стильно. Я рекомендую звернутися саме до нього, якщо ви хочете отримати якісну та професійну тату. BlackSmith Tattoo - це місце, де вам точно допо.. Читати далі »

Мій відгук

code

26.12.21
Крута тату студія , все чисто та стерильно. Майстер професіонал своєї справи, на тату тільки до нього💪🏼 Якісні роботи, майстер добре орієнтується в різних стилях, відкритий до ідей клієнтів і в той ж час радить щось від себе, з професійної точки зору.. Читати далі »
26.12.21
Одна з найкращих тату студій у Луцьку! Приємна атмосфера. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Комфортна зона відпочинку, очікування під час підбору та виготовлення ескізу. Рекомендую завітати якщо надумали зробити тату саме сюди🙃😉😁
17.12.18
Вперше робив тату) Ну дуже все сподобалось, все на вищому рівні що робота, що майстер. Гарна атмосфера, музика та спілкування з МАЙСТРОМ з яким можна поговорити на багато тем) Декілька друзів вже зробили і собі тату у майстра Романа. А тепер і я зад.. Читати далі »
17.12.18
Дякую майстрові Ромі за тату. Дуже якісні та круті роботи. Підбирали тату індивідуально і вийшло все те,що я хотіла. Майстер великий молодець👍🏻😉.Дуже хороша атмосфера і салон🔥😎 Хто бажає якісні роботи ,раджу звертатись саме до нього.
16.12.18
Якщо Вам потрібно зробити tatoo на ету і на ту, яким би Ви пишались все своє життя, то BlackSmith саме той тату салон, де Вам з цим допоможуть. Перевірено особисто мною двічі. Рома талановитий майстер, який готовий забивати 13ть годин поспіль, якщо й.. Читати далі »

© Луцьк24