Головна Увійти Про сайт

BlackSmith Tattoo ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
blacksmith-tattoo
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 48
Години:понеділок: 12:00–20:00 вівторок: 12:00–20:00 середа: 12:00–20:00 четвер: 12:00–20:00 пʼятниця: 12:00–20:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
BlackSmith Tattoo - це крута тату студія в Луцьку, яка забезпечує чистоту та стерильність. Майстер, який працює тут, є професіоналом своєї справи і заслуговує тільки довіри клієнтів. Він має високу якість робіт і добре орієнтується в різних стилях. Він також відкритий до ідей клієнтів, але може також порадити щось від себе з професійної точки зору. Ця студія рекомендується як для першої тату, так і для досвідчених клієнтів. Тут створена приємна атмосфера, надається індивідуальний підхід до кожного клієнта, є комфортна зона відпочинку під час підбору та виготовлення ескізу. Якщо ви маєте намір зробити тату, то раджу звернутися саме до BlackSmith Tattoo. Цей тату салон відомий як один з найкращих у Луцьку, а майстер Роман має великий талант і вражає своїми якісними та крутими роботами. Тут панує дуже хороша атмосфера, а сам салон виглядає дуже стильно. Я рекомендую звернутися саме до нього, якщо ви хочете отримати якісну та професійну тату. BlackSmith Tattoo - це місце, де вам точно допо.. Читати далі »

Мій відгук

code

16.12.21
Саша
Крута тату студія , все чисто та стерильно. Майстер професіонал своєї справи, на тату тільки до нього?? Якісні роботи, майстер добре орієнтується в різних стилях, відкритий до ідей клієнтів і в той ж час радить щось від себе, з професійної точки зору.. Читати далі »
16.12.21
andrik
Одна з найкращих тату студій у Луцьку! Приємна атмосфера. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Комфортна зона відпочинку, очікування під час підбору та виготовлення ескізу. Рекомендую завітати якщо надумали зробити тату саме сюди???
07.12.18
Ваня
Вперше робив тату) Ну дуже все сподобалось, все на вищому рівні що робота, що майстер. Гарна атмосфера, музика та спілкування з МАЙСТРОМ з яким можна поговорити на багато тем) Декілька друзів вже зробили і собі тату у майстра Романа. А тепер і я зад.. Читати далі »
07.12.18
Марія
Дякую майстрові Ромі за тату. Дуже якісні та круті роботи. Підбирали тату індивідуально і вийшло все те,що я хотіла. Майстер великий молодець???.Дуже хороша атмосфера і салон?? Хто бажає якісні роботи ,раджу звертатись саме до нього.
06.12.18
Артур
Якщо Вам потрібно зробити tatoo на ету і на ту, яким би Ви пишались все своє життя, то BlackSmith саме той тату салон, де Вам з цим допоможуть. Перевірено особисто мною двічі. Рома талановитий майстер, який готовий забивати 13ть годин поспіль, якщо й.. Читати далі »

© Луцьк24