Головна Увійти Про сайт
★ 2.4

Благомед


рейтинг: 2.4, відгуків: 21
Благомед
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 17а
Телефон:+380 50 378 7070
Години:понеділок: 08:00–18:00 вівторок: 08:00–18:00 середа: 08:00–18:00 четвер: 08:00–18:00 пʼятниця: 08:00–18:00 субота: 08:00–14:00 неділя: Зачинено

Мій відгук

code

Дмитро
15.04.22

Хочу написати відгук на рахунок лікаря Порейко(узд) не довольна персона,узі робить на на швидкоруч аби швидше прийняти іншого паціента.за такі гроші як там деруть могла б вести себе краще.те що потрібно було оглянути так і не оглянув.не розумію взага.. Читати далі »

Олесічка Кунинець
22.02.22

Була на консультації у гастроентеролога Годлевської Оксани Степанівни.Хороший спеціаліст та чуйна, щира людина. На прийомі все доступно пояснила, призначила необхідні процедури та лікувальні препарати. Щиро вдячна за консультацію, лікування та хороше.. Читати далі »

Катерина Пуха
15.02.22

За рекомендаціями знайомих потрапила до гастроентеролога Вареньї З. І. Хороший спеціаліст. Все доступно роз’яснила з приводу мого звернення. Взагалом, Благомед відвідую протягом 3 років і ні разу не розчарувалася в професійності лікарів та до.. Читати далі »

Natalia Arivaniuk
13.02.22

Хочу висловитись з приводу відношення до дітей ескулапші, яка робить ЕЕГ, чорна з короткою стрижкою, років 50+. Відразу скажу,що в родині багато лікарів і нас попередили, що в Луцьку ЕЕГ дитині ніхто нормально не зробить. Але ми звикли думати про люд.. Читати далі »

Александра Грыцюк
12.02.22

Доброго дня. Хочу залишити свій негативний відгук стосовно невропатолога . Була на прийомі 10.02 з скаргами на болі у попереку і нозі. На що лікар після огляду відкрив Вікіпедію і почав читати мені «мій діагноз» з Інтернету . Після мого з.. Читати далі »

Yulia Matiuk
05.02.22

Звернулась у Благомед до мамолога Шпот Наталії. Порекомендували у іншій клініці саме цього лікаря (хоча начиталась раніше негативних відгуків про цей центр і трішки побоювалась звертатись, але це мабуть залежить від конкретного спеціаліста). Враженн.. Читати далі »

*manum*
11.01.22

Звернувся до гастроентеролога Варенья З.І. з проблемами шлунку, витратив майже 5000 грн. Тільки аналізів за один раз на 2000 в підсумку діагноз невірний, стан критичний, нажив проблем, яких могло не бути, готують до операції. Не рекомендую! Я не маю.. Читати далі »

Юля Гловацька
06.12.21

Пішла дитині перевірити зір . Нікому не рекомендую. Ужасна перевірка. По суті нічого не сказали, зробили висновки від лікаря з дитячої поліклініки. Скажу чесно, краще б я заплатила лікарю який дійсно роздивився мою дитину ніж той , що в благомеді . Ш.. Читати далі »

Оля Демчук
29.11.21

Записались на ренген кульшових суглобів,приїхали і тут мені кажуть треба, щоб ще хтось допоміг потримати рівно дитину,перед тим на рецепції при записі сказали,що якщо нікого нема,то допоможе лаборант,врезультаті ніхто не допоміг,зробили ренген нечита.. Читати далі »

Nino 4ka
11.11.21

Їхати з іншої області, щоб подивитись як лікар говорить по телефону. Ось так пройшов мій прийом у травматолога. Без огляду, по рентгену ( дивлячись на стіл). Вирішив що все добре. Хоча кістка погано зрослась, м’яз не пускає розробити ногу, на щ.. Читати далі »

Ілона Миселюк
11.11.21

Була колись в сімейного лікаря, в лора з пробкою у вусі, то притензій немає. Але коли прийшла з запаленням бартулінової залози до гінеолога Геліч, то отримала таку допомогу, що лише зробила гірше. Коли з діагнозом від Благомед звернулася в перинаталь.. Читати далі »

And Kovalski
29.10.21

Маленька історія. Все спочатку було добре. Дзвінок в кол-центр. Запис до лікаря (доречі дуже хороший лікар Смаль СС - я в захваті). День візиту. Приходжу. І чесно я аху****. Людей - як на вокзалі. І це в час пандемії. Я обрав ваш заклад, щоб заплатит.. Читати далі »

Алла Блінова (alkalka)
20.10.21

Ну мені вистачило просто подзвонити. Мені треба був тест на антиген коронавірусу, бо я повернулась зза кродону, то закидали бюрократією, і враження було, ніби вже готові до того, що кину трубку - пояснюватине спішили. Так і зробила.

Сергей Самый
20.08.21

В 2017 році проходив діагностику, лікар Варенья Зоя Іванівна. Діагноз поставили, лікування назначили. Швидко, точно, ефективно. Лікувався по виписаному рецепту, стало краще. В 2021 р. знадобилось підтвердження постановки діагнозу. Прийшов в Благоме.. Читати далі »

гастробагіня
05.08.21

В мене шок. Педіатр не дивиться вуха і ніс дитині. Це як? Ці пари по педіатрії не відвідувала? Не попереджають, що дитині беруть кров лише з вени. Якби про це відразу повідомили, то я б туди не пішла. По результатам аналізу не можуть сказати в телефо.. Читати далі »

Наталия Зинчук
22.07.21

Були 2 рази на прийомі у дитячого лікаря-алерголога Матюшенко О.О.,ми лише втратили час для нормального лікування дитини. Мало того , що не правильно поставила діагноз, щей лікування призначила абсурдне. Не рекомендую нікому!!! Там лише гарна картин.. Читати далі »

Надія Заяць
14.05.21

Не вперше в цьому закладі. Все було чудово до сьогоднішнього дня. Лікаря Козюмич М.В. не рекомендую. Хамовите ставлення... за що? Кожен пацієнт ж має право задавати запитання.. чому так різко відповідати?... Після обстеження діагноз??? Просто описа.. Читати далі »

Юлія Павлюк
11.05.21

Розчаровані закладом. 3 зірки лише за наявність вакцини. Були у педіатра Матюшенко на огляді перед вакцинацією. В приватному центрі на платному огляді нас попросили постелити власну пелюшку на столик для огляду! Далі лікар за допомогою перкусії вияви.. Читати далі »

Людмила Тростянчук
19.03.21

Неодноразово зверталась!Зручно тим що не потрібно чекати тиждень щоб потрапити до сімейного лікаря,який щей маючи всі результати на руках не знає що тобі назначити бо не знає який і діагноз поставити.В цьому плані все ок,подзвонила,записали на сьогод.. Читати далі »

Tania Friendly
22.02.21

Більше року тому зверталась до лікаря(типу сімейного) з болями в боку під легенями справа, думала проблеми з печінкою. Не знаючи діагнозу ,мені виписали ліки в комплексі для шкт та жовчного(на суму 2000грн на місяць). Мене направили на всі можливі ан.. Читати далі »

Galina Marinyuk
17.02.21

Сьогодні були з чоловіком на обстеженні в невролога Нагребецького Володимира Ананійовича. Враження - жахливі. За обстеження ми заплатили по 350грн. У нас проблеми зі спиною, на запитання "що в нас за діагноз?" він відповів-"не знаю, це.. Читати далі »

© Луцьк24