Головна Увійти Про сайт
★ 2.4

Благомед


рейтинг: 2.4, відгуків: 21
Благомед
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 17а
Телефон:+380 50 378 7070
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–16:00 неділя: Зачинено

Мій відгук

code

15.04.22
Хочу написати відгук на рахунок лікаря Порейко(узд) не довольна персона,узі робить на на швидкоруч аби швидше прийняти іншого паціента.за такі гроші як там деруть могла б вести себе краще.те що потрібно було оглянути так і не оглянув.не розумію взага.. Читати далі »
22.02.22
Була на консультації у гастроентеролога Годлевської Оксани Степанівни.Хороший спеціаліст та чуйна, щира людина. На прийомі все доступно пояснила, призначила необхідні процедури та лікувальні препарати. Щиро вдячна за консультацію, лікування та хороше.. Читати далі »
15.02.22
За рекомендаціями знайомих потрапила до гастроентеролога Вареньї З. І. Хороший спеціаліст. Все доступно роз’яснила з приводу мого звернення. Взагалом, Благомед відвідую протягом 3 років і ні разу не розчарувалася в професійності лікарів та до.. Читати далі »
13.02.22
Хочу висловитись з приводу відношення до дітей ескулапші, яка робить ЕЕГ, чорна з короткою стрижкою, років 50+. Відразу скажу,що в родині багато лікарів і нас попередили, що в Луцьку ЕЕГ дитині ніхто нормально не зробить. Але ми звикли думати про люд.. Читати далі »
12.02.22
Доброго дня. Хочу залишити свій негативний відгук стосовно невропатолога . Була на прийомі 10.02 з скаргами на болі у попереку і нозі. На що лікар після огляду відкрив Вікіпедію і почав читати мені «мій діагноз» з Інтернету . Після мого з.. Читати далі »
05.02.22
Звернулась у Благомед до мамолога Шпот Наталії. Порекомендували у іншій клініці саме цього лікаря (хоча начиталась раніше негативних відгуків про цей центр і трішки побоювалась звертатись, але це мабуть залежить від конкретного спеціаліста). Враженн.. Читати далі »
11.01.22
Звернувся до гастроентеролога Варенья З.І. з проблемами шлунку, витратив майже 5000 грн. Тільки аналізів за один раз на 2000 в підсумку діагноз невірний, стан критичний, нажив проблем, яких могло не бути, готують до операції. Не рекомендую! Я не маю.. Читати далі »
06.12.21
Пішла дитині перевірити зір . Нікому не рекомендую. Ужасна перевірка. По суті нічого не сказали, зробили висновки від лікаря з дитячої поліклініки. Скажу чесно, краще б я заплатила лікарю який дійсно роздивився мою дитину ніж той , що в благомеді . Ш.. Читати далі »
29.11.21
Записались на ренген кульшових суглобів,приїхали і тут мені кажуть треба, щоб ще хтось допоміг потримати рівно дитину,перед тим на рецепції при записі сказали,що якщо нікого нема,то допоможе лаборант,врезультаті ніхто не допоміг,зробили ренген нечита.. Читати далі »
11.11.21
Їхати з іншої області, щоб подивитись як лікар говорить по телефону. Ось так пройшов мій прийом у травматолога. Без огляду, по рентгену ( дивлячись на стіл). Вирішив що все добре. Хоча кістка погано зрослась, м’яз не пускає розробити ногу, на щ.. Читати далі »
11.11.21
Була колись в сімейного лікаря, в лора з пробкою у вусі, то притензій немає. Але коли прийшла з запаленням бартулінової залози до гінеолога Геліч, то отримала таку допомогу, що лише зробила гірше. Коли з діагнозом від Благомед звернулася в перинаталь.. Читати далі »
29.10.21
Маленька історія. Все спочатку було добре. Дзвінок в кол-центр. Запис до лікаря (доречі дуже хороший лікар Смаль СС - я в захваті). День візиту. Приходжу. І чесно я аху****. Людей - як на вокзалі. І це в час пандемії. Я обрав ваш заклад, щоб заплатит.. Читати далі »
20.10.21
Ну мені вистачило просто подзвонити. Мені треба був тест на антиген коронавірусу, бо я повернулась зза кродону, то закидали бюрократією, і враження було, ніби вже готові до того, що кину трубку - пояснюватине спішили. Так і зробила.
20.08.21
В 2017 році проходив діагностику, лікар Варенья Зоя Іванівна. Діагноз поставили, лікування назначили. Швидко, точно, ефективно. Лікувався по виписаному рецепту, стало краще. В 2021 р. знадобилось підтвердження постановки діагнозу. Прийшов в Благоме.. Читати далі »
05.08.21
В мене шок. Педіатр не дивиться вуха і ніс дитині. Це як? Ці пари по педіатрії не відвідувала? Не попереджають, що дитині беруть кров лише з вени. Якби про це відразу повідомили, то я б туди не пішла. По результатам аналізу не можуть сказати в телефо.. Читати далі »
22.07.21
Були 2 рази на прийомі у дитячого лікаря-алерголога Матюшенко О.О.,ми лише втратили час для нормального лікування дитини. Мало того , що не правильно поставила діагноз, щей лікування призначила абсурдне. Не рекомендую нікому!!! Там лише гарна картин.. Читати далі »
14.05.21
Не вперше в цьому закладі. Все було чудово до сьогоднішнього дня. Лікаря Козюмич М.В. не рекомендую. Хамовите ставлення... за що? Кожен пацієнт ж має право задавати запитання.. чому так різко відповідати?... Після обстеження діагноз??? Просто описа.. Читати далі »
11.05.21
Розчаровані закладом. 3 зірки лише за наявність вакцини. Були у педіатра Матюшенко на огляді перед вакцинацією. В приватному центрі на платному огляді нас попросили постелити власну пелюшку на столик для огляду! Далі лікар за допомогою перкусії вияви.. Читати далі »
19.03.21
Неодноразово зверталась!Зручно тим що не потрібно чекати тиждень щоб потрапити до сімейного лікаря,який щей маючи всі результати на руках не знає що тобі назначити бо не знає який і діагноз поставити.В цьому плані все ок,подзвонила,записали на сьогод.. Читати далі »
22.02.21
Більше року тому зверталась до лікаря(типу сімейного) з болями в боку під легенями справа, думала проблеми з печінкою. Не знаючи діагнозу ,мені виписали ліки в комплексі для шкт та жовчного(на суму 2000грн на місяць). Мене направили на всі можливі ан.. Читати далі »
17.02.21
Сьогодні були з чоловіком на обстеженні в невролога Нагребецького Володимира Ананійовича. Враження - жахливі. За обстеження ми заплатили по 350грн. У нас проблеми зі спиною, на запитання "що в нас за діагноз?" він відповів-"не знаю, це.. Читати далі »

© Луцьк24