Головна Увійти Про сайт

Бош Авто Сервіс ПітСтоп ★2.7


рейтинг: 2.7, відгуки: 12
bosch-avtoservis-lutsk
Адреса:вулиця Рівненська, 20а, Струмівка
Телефон:+380 67 471 0471
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Бош Авто Сервіс ПітСтоп - це сервісний центр, який надає послуги з обслуговування та ремонту автомобілів. За відгуками клієнтів, сервіс володіє як позитивними, так і негативними характеристиками.

Деякі клієнти відзначають, що персонал сервісу є професійним та уважним, а майстри виконують роботу оперативно та якісно. Такі клієнти рекомендують Бош Авто Сервіс ПітСтоп як надійного партнера для обслуговування автомобілів.

З іншого боку, є відгуки про незадовільну якість обслуговування. Клієнти вказують на проблеми з комунікацією з адміністраторами, які часто відсутні на місці або не звертають уваги на клієнтів. Деякі зазначають, що сервіс відмовився виконувати роботу або взяв гроші за несправні ремонти.

Також є відгуки, що сервіс не рекомендується для складних робіт. Деякі клієнти зазначають, що майстри відмовилися визначати проблему у їх автомобілі, адміністратори не надають належної уваги та ремонт здійснюється неякісно.

Загалом, Бош Авто Сервіс ПітСто.. Читати далі »

Мій відгук

code

17.09.23
Гість
Майстри гандони, міняв масло то літру зацепили лишню, щей защіту на один болт зацепили, їду все тарабанить, думав вже стойки стабілізатора чимуфти оце хороших роботяг набрали. Масло в мотор неможуть нормально залити, все пообливали
03.08.23
Alex
Нещодавно мені довелось вибирати сервіс, щоб замінити щеплення на своїй Шкоді Октавії А7. Мій вибір був в сторону Бош Авто Сервіс. Відразу скажу, я тут вперше. Так як запчастини купував на ПітСтопі, то й по рекомендації колеги, заміну вирішив зробити.. Читати далі »
15.07.22
Віталій
Не раджу.Історія із компанією неприємна.Звернулись із заміною і виготовленням нового ключа так як старий був втрачений.Роботу зробили і дали гарантію.За неділю часу стали проблеми із закриванням і відкриванням замка,приїхав до них вони повідомили,що .. Читати далі »
29.10.21
рома
Приємне ставлення до клієнта рекомендую
20.08.21
Misha
Ітак, якщо вам потрібно просто приїхати щось замінити або провести не складний технічний тощо ремонт, окей підходить. Але якщо вам потрібно визначитись з проблемою у машині та ви не хочете паритись - віддав і хай ремонтують, то це не про них мусолять.. Читати далі »
15.06.21
Misha
Ітак, якщо вам потрібно просто приїхати щось замінити або провести не складний технічний тощо ремонт, окей підходить. Але якщо вам потрібно визначитись з проблемою у машині та ви не хочете паритись - віддав і хай ремонтують, то це не про них мусолять.. Читати далі »
04.06.21
Andrii
Дуже погана якість обслуговування. Адміністраторів постійно нема на місці, або просто на тебе уваги не звертають. За роботу не беруться, бо вона їм не вигідна. Беруть гроші за те, що нічого не полагодили.
09.05.21
Viktor
Чесно кажучи не допомогли, але і не нашкодили. І це мабуть добре, бо знають за що можна братися, а за що не варто.
10.01.21
chorniy
Класний сервіс, запчастини по любому вмісту гаманця
20.11.20
Олександр
Відмовили у розвалі навіть не дивлячись на авто. Авто повністю перебране все перемазане і крутиться. дуже образливо і не професійно.
01.08.18
Максим
Найгірший сервіс однозначно. Дівчина-адміністратор мало того що некомпетентна, так ще вічно невдоволена, про головного приймального та майстрів я взагалі мовчу, хто їм доручив ремонтувати та працювати з людьми?????? Зробили діагностику підвіски, сказ.. Читати далі »
24.10.17
Andrew
Мав нагоду звертатись туди кілька разів. Кожного разу потрібно записуватись і приблизно тиждень чекати черги. 1. Вперше записався, почекав, приїхав. Мені сказали, що вже кілька годин нема світла. Я, звичайно, перепитав чи повідомлять коли з'явит.. Читати далі »

© Луцьк24