Головна Увійти Про сайт

Хрестовоздвиженська церква ПЦУ ★4.9


рейтинг: 4.9, відгуки: 14
bratska-hrestovozdvyzhenska-tserkva-ta-monastyr
Адреса:Луцьк, вул. Данила Галицького, 2
Хрестовоздвиженська церква ПЦУ знаходиться у Луцьку і є однією з найбільш відвідуваних церков у місті. Багато людей, які відвідують цей храм, залишаються ним задоволені і вважають його своїм духовним домом. Вони відзначають душевну атмосферу і спокій, що панує тут, а також надзвичайно доброзичливого священика, отця Василя. Будівля церкви також вражає своєю красою.

Цей храм є частиною комплексу пам'яток архітектури, які були збудовані Луцьким Хрестовоздвиженським братством. Членами братства були відомі історичні постаті, такі як митрополит Петро Могила, гетьмани Петро Сагайдачний і Іван Виговський. Також відома засновниця київської братської школи Гальшка Гулевичівна була членом цього братства. Крім церкви, тут також функціонувала школа, шпиталь і друкарня.

Хрестовоздвиженська церква разом з монастирем були зведені у XVII столітті і були пожежами пошкоджені у XVIII столітті. Сучасна церква є лише частиною колишнього монастирського комплексу. Тим не менш, цей храм зали.. Читати далі »

Мій відгук

code

22.10.21
Не хочу нахвалювати тому що кожна людина шукає своє духовне життя. Я найшов собі саме в цьому храмі що мені саме там подобається що ти приходиш туди помолитись згадати своїх рідніх і почуваєш себе як у великій родині ніхто тебе не штовхає не повчає .. Читати далі »
28.08.21
Гарне місце
08.08.21
Надзвичайно душевний священник, отець Василій❤??
19.04.21
Часто відвідую
02.04.21
Гарна будівля
07.10.20
Спокійна і приємна атмосфера. Рекомедую тим хто хоче в Українській церкві вінчатися, хрещення дитини чи чи інші душевні питання вирішити. Також отримати пораду священника
22.02.20
Можна душевно відпочити.Отець Василь- людина від бога.
20.01.20
Прекрасно. Ініціатива з Барильєфом ( пам'ятним) Галашки Гулевічивни, що власне і кличе до цього місця. Відновлена історична пам'ятка — як центр оборони і збереження грецької церкви на Русі!
22.10.19
Мені дуже подобається
28.08.19
Хрестовоздвиженська церква разом з пізніше збудованим монастирем чину василіанів становлять єдиний комплекс вцілілих пам’яток архітектури, збудованих Луцьким Хрестовоздвиженським братством. Хрестовоздвиженське братство – культурно-релігій.. Читати далі »
18.08.19
Старовинний храм,який був понищений за Радянського Союзу(вкористовувався як планетарій).Зараз гарно відреставрований.Багаті розписи.Збережений давній іконостас.
04.07.19
Маленька церковця, є підземелля із захороненнями
14.05.19
Невелика але затишна церква, у вихідні тут, зазвичай, дві служби: з 8-ї години ранку до 10-ї, і з 10-ї до 12-ї. Настоятель храму Отець Василь добрий і чуйний. А обряди проводять за символічну пожертву.
13.04.19
Атмосфера доброзичливості та батьківської турботи завдяки настоятелю Храму отцю Василію та громади прихожан.

© Луцьк24