Луцьк24

e-mail
пароль

Реєстрація

БТІ


БТІ

Адреса:м. Луцьк, вул. Січова, 22
Телефон:+380 332 787 740
Години:понеділок: 09:00–13:00, 13:50–18:00 вівторок: 09:00–13:00, 13:50–18:00 середа: 09:00–13:00, 13:50–18:00 четвер: 09:00–13:00, 13:50–18:00 пʼятниця: 09:00–13:00, 13:50–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Згідно статуту (нова редакція), зареєстрованого у виконавчому комітеті Луцької міської ради від 19.03.1997р. реєстраційний номер 793, зі змінами та доповненнями, основними завданнями БТІ є виконання в містах, селищах міського типу, селах області наступних робіт:
- технічна інвентаризація, паспортизація, облік нерухомого майна, що належить юридичним та фізичним особам усіх форм власності;
- оцінка житлових будинків і надвірних споруд громадян належних їм на правах власності;
- технічна інвентаризація споруд, зовнішнього благоустрою доріг, тротуарів;
- зберігання , поновлення і поповнення технічної документації на об’єкти нерухомості юридичних та фізичних осіб;
- підготовка документів в нотаріальні контори для вчинення нотаріальних дій на об’єкти нерухомості, що знаходяться у власності юридичних та фізичних осіб.
В містах Луцьк, Володимир-Волинський, Ковель, Нововолинськ, Горохів, Камінь-Каширський, Любомль, селищах міського типу Іваничі, Маневичі, Ратне прийом замовників працівниками бюро ведеться постійно. Обслуговування замовників в райцентрах області та деяких селищних радах проводиться в установлені постійні дні згідно встановленого і погодженого з органами місцевого самоврядування графіка. Працівники Бюро приймають заяви, надають необхідні обґрунтовані консультації, при необхідності виїжджають на об’єкт для проведення обміру будівель і споруд, видають виготовлені документи на місцях прийому замовлень. Започатковано роботу по прийому замовлень у сільських радах при одночасній кількості замовлень більше 10.

ЗВИЧАЙНЕ ВИКОНАННЯ

Термін виконання робіт з технічної інвентаризації та оцінки на об’єкти нерухомого майна, що належать населенню, юридичним особам та фізичним особам - суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності за згодою замовників:
- для фізичних осіб (об’єкти житлового фонду) - до тридцяти робочих днів з моменту проведення оплати (не враховуючи день прийому замовлення);
- для юридичних осіб, фізичних осіб (об’єкти нежитлового фонду), фізичних осіб - суб’єкти підприємницької діяльності згідно договору.

ТЕРМІНОВЕ ВИКОНАННЯ

У разі скорочення терміну виконання робіт з технічної інвентаризації та оцінки на об’єкти нерухомого майна, що належать населенню, юридичним особам та фізичним особам - суб’єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності за згодою замовників:
- для фізичних осіб (об’єкти житлового фонду) - до трьох робочих днів з моменту проведення оплати (не враховуючи день прийому замовлення) - застосовується коефіцієнт 2 до вартості робіт, що підлягають виконанню;
- для юридичних осіб, фізичних осіб (об’єкти нежитлового фонду), фізичних осіб - суб’єкти підприємницької діяльності до десяти робочих днів з моменту проведення оплати (не враховуючи день прийому замовлення) - застосовувати коефіцієнт 2 до вартості робіт, що підлягають виконанню.

Видача інформаційної довідки - до трьох робочих днів (враховуючи день прийому замовлення) - застосовувати коефіцієнт 2 до вартості виконаних робіт по видачі довідки.

Мій відгук© Луцьк24