Головна Увійти Про сайт

Будинок Пузини ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 8
budynok-puzyny
Адреса:Луцьк, вул. Кафедральна, 23
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Будинок Пузини є найстарішим житловим будинком у Луцьку. Хоча ви не зможете відвідати його всередину, оскільки тут мешкають люди, зовнішній вигляд будинку вражає своєю красою і свідчить про те, що про нього дбають.

Цей гарно збережений будинок має чудову архітектуру, яка вказує на його первісне оборонне призначення. Спеціалісти навіть вважають, що одна зі стін будинку, товщина якої становить два метри, була колись частиною муру Окольного замку.

Будинок названий на честь колишнього мешканця - православного єпископа луцького Пузини, хоча першим власником будівлі був багатий лучанин Андрій Загоровський. Протягом усього часу будинок знаходиться в приватній власності. Власники будівлі продали її останній господині, яка продовжила жити тут разом з чотирма родинами.

Приватна власність стала проблемою відносин між мешканцями, дирекцією заповідника "Старий Луцьк" і міською радою. Міський голова Луцька вважає, що такий запущений будинок не може бути в серці заповідника.. Читати далі »

Мій відгук

code

25.12.23
MoodiYa
Чудова будівля з давньою історією, шкода лише, що їй приділяють недостатньо уваги.
15.08.21
Yuliia
Найстаріший житловий будинок Луцька. Всередину ви не потрапите, бо тут живуть люди. Але виглядає симпатично, і помітно, що про нього дбають.
13.05.21
Pavlo
Гарно збережений будинок.
26.02.20
Юрий
Гарна архітектора
17.08.19
oleh
Поруч із В’їзною вежею стоїть двоповерховий житловий будинок, споруджений у кінці XVI століття. Його архітектура вказує на первісне оборонне призначення. Спеціалісти вважають, що одна зі стін, яка має товщину два (!) метри, була продовженням му.. Читати далі »
18.06.18
Дарья
Дуже незвична пам'ятка. Але на вигляд нічого особливого.
06.01.18
Олександр
Найдавніший житловий будинок Луцька. На диво, в ньому і зараз живуть люди. Достатньо пристойно виглядає, як для свого віку.
17.12.16
Bag
І чому не штрафують мешканців пам'яток архітектури і навколишніх будинків, які банально не прибирають територію, бридко проходити повз загаджені місця.

© Луцьк24