Головна Увійти Про сайт

Будинок родини Косачів ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 18
budynok-rodyny-kosachiv
Адреса:Луцьк, вул. Драгоманова, 23
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Будинок родини Косачів є обов'язковим місцем для відвідування в Луцьку. Тут ви зустрінете професійного та відданий своїй справі екскурсовода, який з радістю розповість вам про історію цього мальовничого місця. Локація вражає своєю культурно-історичною значимістю, а розповіді екскурсовода захоплюють і цікавлять. На жаль, не весь будинок Косачів відкритий для екскурсій, але все одно візит сюди є незабутнім досвідом. Варто зазначити, що будинок потребує реставрації, і його стан на даний момент є занедбаним. Однак, це одне з історичних місць міста Луцька, де колись мешкала відома поетеса Леся Українка. Музей, розташований тут, вражає своєю затишністю, а екскурсоводи володіють глибокими знаннями про родину Косачів. Відвідуючи це місце, ви отримаєте незабутні враження та зможете долучитися до його розширення. Будинок Косачів - це маленький, але гарний музей, який знаходиться недалеко від замку. Оновлена експозиція вразить вас своєю цікавістю, а атмосфера місця забезпечить вам приємне перебув.. Читати далі »

Мій відгук

code

19.04.24
Tanya
Досить цікаве місце. Можливість зануритись в атмосферу життя Лесі Українки. Шкода, що для перегляду доступні лише 2 кімнати. Багато артефактів того часу. Вартість квитка лише 30 грн.
29.09.23
Sofia
Вирішили відвідати музей, який був один з найбажаніших місць для відвідин у місті. На касі нікого не було, ми піднялись нагору, де на зустріч вибіг чоловік, який хамовито нас вигнав, пояснивши це тим, що зараз проводиться приватна екскурсія. Дякую за.. Читати далі »
20.10.21
Bogdan
Обов'язкове місце для відвідування в Луцьку. Екскурсовод професійно й з душею ставиться до роботи, знавець своєї справи.
08.10.21
Nadia
Чудова культурно-історична локація. Дуже сподобалася розповідь екскурсовода?супер? Шкода тільки, що не всь будинок Косачів відчинений для екскурсій.?
05.10.21
валерий
Потребує реставрації, все в дуже занедбаному вигляді.
18.09.21
Aleksandr
Одне з історичних місць міста Луцька. Тут мешкала Леся Українка.
26.08.21
Yuriy
Затишний маленький музей з компетентним екскурсоводом. До замку - буквально кілька кроків.
20.07.21
Andrew
Гарний музей, цікавий екскурсовод. Дякую за цікаві речі, які ми дізналися про родину Косачів. Приходьте в це місце, і ми разом будемо його розширювати!
17.06.21
Андрій
Як і всі видатні Українць того часу досить гарно жили. Будиночок нічогенький. На два з хвостиком поверхи. Чудові як на той час меблі. Прекрасний вид з вікна. Тихий райончик, поважні люди вештаються туди - сюди…. Гарно було…
26.03.21
Kate
Оновлена експозиція вражає
09.03.21
Tania
Експозиція невелика, але місце приємне.
04.07.20
Maksym
Всередину потрапити не вийшло через карантинні обмеження.
12.04.20
Владимир
Будинок відомий тим, що в 1890 - 1891 роках в ньому проживала родина поетеси Лесі Українки. На другому поверсі знаходився кабінет повітового посередника Петра Косача та житлові покої його сім'ї. З 2007 року у двох залах будинку відкрито музей &q.. Читати далі »
09.11.19
Spin
Чудово! Потрібна серйозна державна допомога та постійна підтримка...
18.08.19
oleh
Будь-який бажаючий міг орендувати верхній поверх костельного дому (цокольний ярус займало військова адміністрація), чим не забарилися скористатися аматорський театр, який винаймав зал і прилеглі приміщення в 1870-х та родина Косачів (з 1890-го), глав.. Читати далі »
03.03.19
Bohdan
Колись тут жила поетеса Леся Українка. Довго проводиться ремонт..
28.07.18
Роман
Будівля, у якій мешкала Леся Українка. У частині приміщення є картинна галерея, частина приміщення досить вже довго реставрується. На одній із стін є досить детальна інформація, можна прочитати про йей будинок більш детально.
18.05.17
Viktor
Будинок в якому відчувається дух минулих сторічч.

© Луцьк24