Головна Увійти Про сайт
★ 4.5

Будинок скульптора Голованя


рейтинг: 4.5, відгуків: 17
Будинок скульптора Голованя
Адреса:Луцьк, вул. Лютеранська, 9
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години

Мій відгук

code

21.02.22
Будинок беззаперечно виглядає оригінально та цікаво. Нажаль околиці занедбані, але місцевість дуже мальовнича - річка із скульптурою біля неї, пантон із виглядом на ріку в дві сторони, кірху і, власне, будинок. В оздобленні самого будинку можна знайт.. Читати далі »
27.12.21
Це щось неймовірно цікаве, місце в яке хочеться повертатися, атмосфера те що потрібно, тихо, спокійно, неподалік є причал, на якому можна релаксувати під хвилі р. Стир та вдивлятися у захід сонця. Рекомендую.
03.11.21
Будинок скульптора Голованя вулиця Лютеранська, 9, Луцьк, Волинська область. Місце для мене цікаве, хоча в багатьох неоднозначне ставлення до творчості скульптора. Хтось бачить захаращення, надмірне нагромадження скульптур, а інші - неординарні ідеї .. Читати далі »
29.10.21
Надзвичайно цікаве місце. Тут досить незвичні скульптури і відразу охоплює якась атмосфера таємничості, ніби потрапляєш в казку. Особливо це відчутно ввечері, тоді здається ніби химери оживають? рекомендую відвідати всім!
19.10.21
Дуже цікаве місце,таке затишне... Багато цікавих думок автора вкладено в скульптури.Обовязково відвідайте цей шедевр архітектури,та познайомтеся зі скульптором, який його створив і живе там🙂
13.09.21
цікавий будинок, котрий скульптор будує власними руками та фантазією..не розумію чому місто привласнює це собі, хоча не зробило рівно нічого щоб допомогти цій людині втілювати свій талант...Пан Микола робить все самотужки і заробляє на себе сам без д.. Читати далі »
25.08.21
Будинок скульптора вражає своїми масштабами. В комплексі це виглядає досить хаотично, але коли придивляєшся до деталей, зблизька - стає відчутно, скільки любові та праці вкладено в ці роботи. Неймовірне місце. Самого скульптора теж пощастило зустріти.. Читати далі »
22.08.21
Можна вважати Голованя диваком, але складно не захоплюватись його ентузіазмом і майстернісю. Поєднати настільки різні стилі вдається небагатьом, а цьому скульптору вдалося. Справді місце, де минуле оживає в теперішньому. Головне - пам'ятка все щ.. Читати далі »
15.08.21
Дуже цікавий будинок і всі скульптури які знаходяться навколо нього. Якщо ви в Луцьку, то це обов'язково треба бачити. Якщо повезе, то можна поспілкуватися з самим митцем, Миколою Голованем.
08.08.21
Чомусь це місце притягує більше ніж Луцький замок. Відвідав вже другий раз. Цього разу вже знав більше про власника з сюжету в інтернеті. Пощастило зайти на подвір'я і поспілкуватись з паном Миколою Микитовичем. Дуже добра і привітна людина. Зі .. Читати далі »
25.07.21
Дуже атмосферне місце. Скульптор цього будинку водночас там і живе де творить всі свої скульптури і дизайн свого будинку. Людина з великою душею і дуже розумний в його словах великий зміст як буде нагода у вас послухати його. Поруч протікає річка на .. Читати далі »
17.07.21
Будинок скульптур, це насправді дім в якому живе люлина, яка робить різні скульптури наче на продаж. Через те, що за ними ніхто не доглядає, виглядає так ніби їм сотні років а насправді навіть і не десяток. Дім з вигляду "забарахолений", не.. Читати далі »
04.07.21
«Будинок скульптора Голованя» - унікальний житловий будинок в місті. Скульптор Микола Головань створює свій дім уже впродовж чотирьох десятиліть, не зупиняючись і досі. Будівля прикрашена безліччю різних кам'яних скульптур, які вико.. Читати далі »
19.06.21
Хороше місце.Атмосфера приємна,локація чудова.Господар молодець,що створює такі шедевральні скульптури.Хотілося б, щоб це місце було не тільки візитівкою Луцька,але і всієї західної україни.
17.05.21
Будинок, який так усюди рекламують, надихає гнітюче враження. Все запущено, в дворі все розкидане; якісь пляшки, понівечені скульптури, злам, і десь в тому хаосі постійно щось робить дядько скульптор.
05.05.21
Гарна історія, чудове розташування біля річки Стир ... Скульптор 78 річний, постійно в роботі ... Його скульптури знаходяться в Луцькому парку , багато по місту.... Бажано допомогти посильно такій людині, що потерпає від вандалів та шахраїв,які корис.. Читати далі »
31.01.21
Якщо вперше м Луцьку ,то це варте вашої уваги, ціково виповнені скульптури,над якими можна залипнути розкглядаючи деталі,один раз варто відвідати 100% але якщо маєте час.

© Луцьк24