Головна Увійти Про сайт

Авто з США Луцьк | Capital Cars ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 10
capital-cars
Адреса:Луцьк, вул. Рівненська, 2б
Телефон:+380 73 018 8018
Години:понеділок: 09:00–19:30 вівторок: 09:00–19:30 середа: 09:00–19:30 четвер: 09:00–19:30 пʼятниця: 09:00–19:30 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"CAPITAL CARS" - це компанія, яка отримала безліч позитивних відгуків від своїх клієнтів. Люди залишають відгуки про індивідуальний підхід та високу компетентність співробітників. Вони відзначають професійну консультацію, яку вони отримують на кожному етапі співпраці з компанією. Клієнти розповідають, що відчувають, що їхні потреби є важливими для "CAPITAL CARS", і що співробітники справді бажають допомогти їм знайти найкраще авто. Багато клієнтів відзначають невеликі, але приємні додаткові деталі, такі як безкоштовна кава або чай, які пропонуються під час візиту. Відгуки також вказують на високу якість послуг та доступність співробітників, які завжди на зв'язку. Клієнти висловлюють свою подяку за підбір та доставку автомобіля, а також за допомогу у виборі з багатьох варіантів. Багато людей заявляють, що будуть рекомендувати "CAPITAL CARS" своїм знайомим і повернуться сюди ще раз, якщо знадобиться новий автомобіль. Відгуки закінчуються побажаннями успіху компанії та висловленням впевне.. Читати далі »

Мій відгук

code

22.01.24
roma
Замовляю вже не перше авто. Хлопці завжди на звʼязку, враховують ваші побажання, дадуть поради над кожним варіантом. Сподобався підхід до роботи, та якість надання послуг. Авто доставили допомогли розвантажити. Ремонтував сам, але за бажанням в них є.. Читати далі »
26.12.23
Bortnik
Дякую компанії за серйозність, відповідальність і навіть за форс-мажори (які були в мене), все беруть на себе і все самі вирішують! Купували друзі авто в цій компанії, я теж вирішив спробувати. Дуже задоволений чесністю і відповідальність! Авто приве.. Читати далі »
24.12.23
Таня
Завжди мріяла про електрокар. І завдяки компанії Capital Cars я здійснила свою мрію. Дякую велике за наданий сервіс та терпіння до мене. Я і гадки раніше не мала, що це і насправді не так легко. Доставили авто швидко та допомогли з ремонтом, все су.. Читати далі »
13.12.23
Артем
Замовив у CapitalCars уже Volkswagen Passat R-line 2017 зі США за надзвичайно вигідними умовами. Їхні менеджери були дуже відкриті й професійні, надавши всю необхідну інформацію та підтримку на кожному етапі. Авто прибуло у відмінному стані, як описа.. Читати далі »
11.12.23
Kutw
Дізнався про цю компанію через знайомих.Дуже вражений ставленням хлопців до клієнта. Підібрали мені саме те , про що я мріяв. Дякую, що грамотно оцінили ремонт та зробили мені авто під ключ. Я дуже задоволений автомобілем та сміливо можу ПОРЕКОМЕНДУВ.. Читати далі »
08.02.22
Влад
Особисто пригнав 5 авто через хлопців. Всім рекомендую. Індивідульний підхід та обізнаність на найвищому рівні.
13.12.21
Bohdan
Компанія, яку можна рекомендувати! Починаючи від вітання менеджера, професійної консультації, підбору, купівлі та інших процесів - розумієш, що твоя біль є важлива для них, хлопці дійсно хочуть допомогти вибрати найкраще авто, яке принесе тільки задо.. Читати далі »
11.12.21
Полезные
Раджу скористатися послугами! На своєму прикладі переконався у хорошому підборі, якісному наданні послуг, починаючи від вибору та закінчуючи отриманням автомобіля. Все на високому рівні та 24/7 на звязку. Ще раз дякую, буду рекомендувати!
11.12.21
Oleh
Дуже сподобалася співпраця з компанією. Допомагали на усіх етапах покупки авто. Дали повну консультацію по всіх питаннях які цікавили. Менеджеру Дмитру окрема подяка, завжди був на зв'язку. Тепер за покупкою автомобіля будемо звертатися тільки с.. Читати далі »
22.05.21
BaSoTa
Дякую за підбір та доставку автомобіля. Дякую за терпіння та допомогу у виборі автомобіля 50+ варіантів, це справді показник. Вашій компанії процвітання та успіху. Окремо хочу подякувати менеджеру Дмитру за підбір автомобіля!!!! Дякую за добру порад.. Читати далі »

© Луцьк24