Головна Увійти Про сайт

CAPITAL CARS ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
capital-cars
Адреса:Луцьк, вул. Рівненська, 2б
Телефон:+380 73 018 8018
Години:понеділок: 09:00–19:30 вівторок: 09:00–19:30 середа: 09:00–19:30 четвер: 09:00–19:30 пʼятниця: 09:00–19:30 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"CAPITAL CARS" - це компанія, яка отримала безліч позитивних відгуків від своїх клієнтів. Люди залишають відгуки про індивідуальний підхід та високу компетентність співробітників. Вони відзначають професійну консультацію, яку вони отримують на кожному етапі співпраці з компанією. Клієнти розповідають, що відчувають, що їхні потреби є важливими для "CAPITAL CARS", і що співробітники справді бажають допомогти їм знайти найкраще авто. Багато клієнтів відзначають невеликі, але приємні додаткові деталі, такі як безкоштовна кава або чай, які пропонуються під час візиту. Відгуки також вказують на високу якість послуг та доступність співробітників, які завжди на зв'язку. Клієнти висловлюють свою подяку за підбір та доставку автомобіля, а також за допомогу у виборі з багатьох варіантів. Багато людей заявляють, що будуть рекомендувати "CAPITAL CARS" своїм знайомим і повернуться сюди ще раз, якщо знадобиться новий автомобіль. Відгуки закінчуються побажаннями успіху компанії та висловленням впевне.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.02.22
Влад Кузняк
Особисто пригнав 5 авто через хлопців. Всім рекомендую. Індивідульний підхід та обізнаність на найвищому рівні.
13.12.21
Bohdan Mitskevish
Компанія, яку можна рекомендувати! Починаючи від вітання менеджера, професійної консультації, підбору, купівлі та інших процесів - розумієш, що твоя біль є важлива для них, хлопці дійсно хочуть допомогти вибрати найкраще авто, яке принесе тільки задо.. Читати далі »
11.12.21
Полезные Мелочи
Раджу скористатися послугами! На своєму прикладі переконався у хорошому підборі, якісному наданні послуг, починаючи від вибору та закінчуючи отриманням автомобіля. Все на високому рівні та 24/7 на звязку. Ще раз дякую, буду рекомендувати!
11.12.21
Oleh
Дуже сподобалася співпраця з компанією. Допомагали на усіх етапах покупки авто. Дали повну консультацію по всіх питаннях які цікавили. Менеджеру Дмитру окрема подяка, завжди був на зв'язку. Тепер за покупкою автомобіля будемо звертатися тільки с.. Читати далі »
22.05.21
BaSoTa 23
Дякую за підбір та доставку автомобіля. Дякую за терпіння та допомогу у виборі автомобіля 50+ варіантів, це справді показник. Вашій компанії процвітання та успіху. Окремо хочу подякувати менеджеру Дмитру за підбір автомобіля!!!! Дякую за добру порад.. Читати далі »

© Луцьк24