Головна Увійти Про сайт

ДЕА-МЕД діагностичний центр ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 14
dea-med-diagnostychnyy-tsentr
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 14
Телефон:+380 50 994 3866
ДЕА-МЕД діагностичний центр є високо оціненим медичним закладом, який надає якісні медичні послуги. Основною перевагою центру є доступність цін, відсутність черг та увага до деталей з боку персоналу. Лікарі виявилися професіоналами, які пропонують реальну допомогу. Консультація проводиться декількома спеціалістами одразу, що дозволяє зекономити багато часу. Лікарка-гінеколог надала професійну консультацію, а медсестри були дуже ввічливі та завжди готові допомогти. Відгуки про ДЕА-МЕД діагностичний центр виключно позитивні, і його рекомендують всім, хто шукає доступну та кваліфіковану медичну допомогу.

Мій відгук

code

03.11.21
Анна
Не можу не поділитися приємними враженнями від закладу. Прийняли відповідно до записаного часу. Отримали консультацію разом з чоловіком. Лікар провів в той самий час узд огляд та взяв необхідні аналізи, була дуже здивована адже на все було витрачено .. Читати далі »
03.11.21
Наталі
Задоволена. Уважнісь лікарів, жодних липні дописів лікування чи аналізів. Узд взагалі на вищому рівні. Тепер це наша сімейна клініка.
03.11.21
Дана
Уважні лікарі,приємний персонал, обстеження лише за потребою. доступні ціни. Для тих хто шукає реальної кваліфікованої допомоги. Тепер наша сімейна клініка.
03.11.21
Ауріка
Одне, що є з важливого у наш час це доступність цін, відсутність черг та увага персоналу. Лікарі професіонали. Одразу отримали консультацію декількох спеціалістів, чим зекономили багато часу. Рекомендуємо!
03.11.21
Ауріка
Одне, що є з важливого у наш час це доступність цін, відсутність черг та увага персоналу. Лікарі професіонали. Одразу отримали консультацію декількох спеціалістів, чим зекономили багато часу. Рекомендуємо!
03.11.21
Аурика
Хороший медичний заклад. Приємно були вражені ціновою політикою, у наш час важко знайти доступний заклад. Незважаючи на доступні ціни, лікарі справжні професіонали. Уважні, ввічливі, а головне реальна допомога. Рекомендую.
04.10.21
John
Користувалась послугами центру уже декілька разів ,отримала відмінне обслуговування .Дякую,Вам за Вашу плідну працю та професіоналізм.?Рекомендую?
04.10.21
Іваненко
Лише позитивні відгуки! Персонал вічливий завжди підбирали час який був найзручнішим для мене,ціни як на мене цілком доступні і що немало важливо все намісці УЗД,аналізи....супер?Рекомендую!
04.10.21
Іванна
Уже двічі відвідувала УЗД кабінет ДЕА-МЕД?.Все вчасно по запису , дуже привітні дівчата на рецепції,доволі хороший прайс на послуги.Лікарі тут дійсно не байдужі до своїх пацієнтів.!!! Бажаю Вам успіхів і процвітання , міцного здоров'я у ці нелег.. Читати далі »
04.10.21
Вікторія
Зверталась до лікаря-гінеколога, професійна консультація та доступні ціни. Медсестри дуже ввічливі та завжди зможуть допомогти. Неодмінно рекомендуватиму всім!
04.10.21
Інна
Хороша клініка, професійні лікарі та загалом персонал дуже привітний, зручно, що можна пройти обстеження вечером після роботи або у вихідні дні, зверталась не одноразово- залишилась задоволена результатом лікування. Клініку рекомендую всім. Успіху Ва.. Читати далі »
02.10.21
Анна
Категорично не рекомендую! Більше схоже на викачку грошей! Звачайний профілактичний огляд у лікаря Костючик О.С. обійшовся в 3300грн. Ніяких скарг і проблем не було, лікар сама вирішила взяти всі аналізи які тільки можна, деякі навіть зі схожими пок.. Читати далі »
20.08.21
Карина
Уважні лікарі, ретельне обстеження, приємний персонал, доступні ціни. Для тих хто шукає реальної кваліфікованої допомоги. Однозначно рекомендую.
31.10.20
Оксана
Лікарі справжні профі, медсестри ввічливі. Консультації вичерпні і зрозумілі.

© Луцьк24