Головна Увійти Про сайт

Департамент муніципальної варти ★1.4


рейтинг: 1.4, відгуки: 14
departament-munitsypalnoyi-varty
Адреса:Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 17
Телефон:+380 332 722 861
Департамент муніципальної варти є органом, відповідальним за контроль і забезпечення порядку на вулицях міста. Відгуки користувачів розкривають деякі негативні переживання та незадоволення щодо роботи даного департаменту.

Зокрема, зазначається, що інспектори муніципальної варти активно накладають штрафи за порушення правил паркування, включаючи ситуації, коли це відбувається під час повітряної тривоги або коли є інші незначні порушення. Крім того, зазначається, що інспектори можуть залишати повідомлення про штраф на автомобілі без присутності власників або без повідомлення про час і місце розгляду справи.

Також, деякі відгуки говорять про недоброзичливе ставлення інспекторів муніципальної варти до громадян, недостатню інформаційну підтримку та недостаток відкритості щодо процесу розгляду справ. Деякі користувачі також вказують на невідповідність інспекторів власним правилам паркування та невідповідальне ставлення до своїх власних порушень.

Загалом, відгуки да.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.02.23
Гість
Це зброю га*донів за державні кошти!!! Спочатку для них понавішували знаків, яких там 20р. не потрібно було нікому, щоб ці виродки мали чим займатися по місту. Сором і ганьба!!!!
04.08.22
Сергій
Свято, купа машин біля собору, люди паркуюця де є місце сходити до церкви, а виходять, і тут такий ідейний правозахисник - парквальник, а по нормальному, просто ГНИДА, під двірничком залишив бумажку для гарного настрою... ПОЗОР!!!! І загарбників не .. Читати далі »
01.08.22
Україна
Варто встановити знак про заборону зупинки на перехресті вулиць Б.Хмельницького та Кривий Вал біля офісу Муніципальної варти
10.05.22
Ірина
Жахливе відношення до людей під час війни,почалась тривога 17.17год,діти самі дома,залишила авто біля будинку,правда біля мусорних баків,бо не було більше місця,де швидко припаркуватись,а в 17,23 вони вже всунули папірець з штрафом.Молодці,швидко реа.. Читати далі »
10.05.22
Ірина
Маєте право виписувати штраф за неправильне паркування авто під час повітряної тривоги?
03.12.21
Nataliia
Отримала повідомлення на лобовому склі за порушення правила паркування . Хочу розгляду справи !!! Чому він не проводиться? Порушення правил ще потрібно довести і для того на повідомленні зазначено дату і час розгляду справи про порушення. Чому на цей.. Читати далі »
11.11.21
Sea
Під'їдьте до їхнього офісу. Вони самі паркуються на тротуарах під офісом. Але хто ж гонококів ощтрафує?
24.04.21
Оксана
Христос Воскрес!Припаркувались ми і багато інших батьків біля будинку Просвіти.Так як наша дитина брала участь в Етнофестивалю"Великдень у Луцьку"і що ви думаєте подарунок біля лобового скла не забарився.Це не підло з вашої сторони?Коли вих.. Читати далі »
16.04.21
саша
Припаркувався- інспектор проходив повз, сказав " все норм, тут можна стояти", через пів години квитанція під лобовим, це нормально???
02.04.21
рома
таке враження що працівників в цю КАНТОРУ набирають за оголошенням на заборі абсолютно не адекватні і безграмотні
06.03.21
Владимир
Враження від " фахівців" варти вражає, штраф за парковку, квитанція на лобове скло, і допобачення, без доказів, без знань ПДР, просто так.
14.02.21
My
Рідкісні ган*они! Виконують дуже важливу роботу! Штрафують аби штрафувати. Ніякого критичного мислення та співпереживання до людей!
09.01.19
Or_DoHaT
Організована група місцевого самоврядування, яка взяла на себе функціі ліквідаціі мікро- та малого бізнесу на Волині. Працюють під замовлення (не безкоштовно, навіть в період відпусток) для усунення неугодних конкурентів у бізнесі - зносять МАФи
22.01.17
юра
Вам не низько?, не підло?, складати протоколи за сміття обманним шляхом?, оприлюднювати фото?,обзивати людей зірками бруднульками! Спочатку потрібно попередити людей за адмінвідповідальність, а потім вимагати, а не навпаки! Не низько?,не підло? робит.. Читати далі »

© Луцьк24