Головна Увійти Про сайт

Департамент соціальної політики ★1.6


рейтинг: 1.6, відгуки: 15
departament-sotsialnoi-polityky
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 4А
Телефон:+380 3322 81000
Години:понеділок: 08:30–17:30 вівторок: 08:30–17:30 середа: 08:30–17:30 четвер: 08:30–17:30 пʼятниця: 08:30–16:15 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Департамент соціальної політики займається наданням допомоги соціально незахищеним людям та інвалідам. Проте, на жаль, згідно з відгуками користувачів, які зверталися до цього департаменту, вони стикалися з проблемами спілкування зі співробітниками.

За відгуками, деякі оператори проявляли хамства та агресії під час розмови з клієнтами, кричали і відмовляли в наданні інформації. Також зазначали про некомпетентність співробітників, які не знали як допомогти і направити клієнтів до відповідних кабінетів.

Деякі користувачі також відзначали, що черги у департаменті можуть бути довгими, але в той же час відзначили, що є компетентні працівники, які змогли надати допомогу і допомогли вирішити проблему. Особливо відзначали пані Інну за її компетентність та професіоналізм.

Загалом, на основі відгуків можна сказати, що департамент соціальної політики потребує вдосконалення своєї роботи, зокрема в плані спілкування з клієнтами та надання інформації.

Мій відгук

code

22.10.23
Тетяна
Зверталась декілька раз, дівчата приємні особливо на рецепції . Черги великі це правда. По телефону теж надавали інформацію яку мені потрібно було, працівники нормально розмовляли. Незнаю можливо це залежить і від самих людей яке до них ставлення.
20.08.23
Гість
Подзвонила взнати інформацію ,розмовляла з одним оператором, в результаті підхопила розмову інша оператор ,почала там кричати на весь їх офіс і казати речі,яка вона як працівник просто немає права собі дозволити - в плані,чого це вона вирішила ,а чо.. Читати далі »
20.08.23
Жанна Ганжа
Подзвонила взнати інформацію ,розмовляла з одним оператором, в результаті підхопила розмову інша оператор ,почала там кричати на весь їх офіс і казати речі,яка вона як працівник просто немає права собі дозволити - в плані,чого це вона вирішила ,а чо.. Читати далі »
29.07.23
Аня Неважно
Це жах!!!!!! Ніякої інформації толком ніхто не надає! По телефону взагалі не реально щось запитати, бо вони просто посеред розмови кидають трубку!!!!!! Перед тим як оформляти таких людей на роботу, то потрібно навчити їх спілкуватись з іншими!!!!
05.06.23
Дар‘я Попович
Жахливо. Надання інформації на нижчому рівні. Працюють не компетентні люди, особливо в приймальні та 110 кабінеті. Мені відмовили в допомозі заповнені документу зі словами«це не мої проблеми, сама заповнюй», (звернення на ти), в документі.. Читати далі »
19.05.23
Natali Viento
Хамство, некомпетентність і ще раз хамство. розігнати до дідька. ps. пройшов рік- НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ!
26.09.21
Сергій Дейнек
Приходив оформляти субсидію для мами, перед тим прочитав відгуки і налаштувався на негатив, але попри те, що в департаменті було людно черга йшла швидко. Спочатку в інформаційній мені надали бланки для заповнення, а потім в 110 кабінеті за другим сто.. Читати далі »
01.05.21
Ірина Слабенко
Додзвонитись нереально.
25.01.21
Nata S
Черги, хамство, що тут ще додати. На так звану гарячу лінію не дозвонитись. Навіщо тоді взагалі там телефони....
30.11.20
Dyssja Jack
Знято 10.12.2020 Всередині зустрічає стіл посеред коридору і баришня, яка розприділяє кому йти, кому чекати.
17.10.20
Наташа Натяжко
Стояла з 3х річною дитиною на подання субсидії із заповненими ланками з 11 год ранку в черзі, перед носом в 13:05 закрили двері і сказвли що не приймуть... Кому жалітися в таких випадках?? Так обідно бо стільки згаяно часу на це все.... Кому дзвони.. Читати далі »
06.09.20
Ольга Карпук
Зверталася 14го вересня на консультацію з приводу надання субсидій. Чемно коректно все пояснили дали документи на оформлпння.16-го вересня звернулася з доменами консультант чемно коректно провела до столу 4. Працівник відмовила в прийомі документів.. Читати далі »
31.08.20
Володимир Козицький
постійні чергидоводиться стояти годинами, для кого? овсновному це для мам з дітьми та пенціонерів, людей похилого віку, немає ніяких зручностей хочаб лавочки поставили, а зараз у час карантину, у погоду і без, усім стояти навулиці. також у них немає .. Читати далі »
28.08.19
Nataliia Shulga
Найгірше місце яке я коли-небудь відвідувала. Хамське відношення як до молодих так і до стареньких людей. При мені була ситуація коли працівник департаменту соц політики на відвищеному тоні розмовляла з бабцею років так під 70-75 і відмовлялась її об.. Читати далі »
14.10.18
Adam World
Одна з ланок бюрократичної системи держави.Людно,в основному пенсіонери за субсидіями та по іншим питанням соц.допомог.Є можливість запису і подачі документів через інтернет.Консультанти ввічливі і компетентні.На жаль такі державні установи є актуаль.. Читати далі »

© Луцьк24