Головна Увійти Про сайт

Діагностичний центр "Велос" ★1.0


рейтинг: 1, відгуки: 3
diagnostychnyy-tsentr-velos
Адреса:Луцьк, просп. Молоді, 5б
Діагностичний центр "Велос" - це заклад, який, за відгуками клієнтів, викликає негативні емоції. Багато відгуків засвідчують, що персонал центру є зверхнім та байдужим до проблем клієнтів. Після відвідування центру, люди не отримали конкретних рішень для своїх проблем, а також почували, що консультації були некомпетентними, відхилилися від основної проблеми та зайнялися психо-емоційними аспектами, натякаючи на генетику. Крім того, багато людей відчули біль та залишилися з слідами після проведених процедур з використанням голок. Конкретний приклад, коли автор відгуку звернулася до центру з дитиною, проте медпрацівники майже не оглянули дитину та діагностували купу непотрібних діагнозів, ігноруючи основну проблему. За відгуками, лікар Солованюк Ангеліна Василівна також виявилася некомпетентною та виходить на вигляд як проста викачка грошей. Загалом, центр "Велос" не відповідає очікуванням клієнтів та не надає якісних послуг.

Мій відгук

code

29.10.20
Людмила
Формальна баблодійня зі стійким совковим присмаком! Зверхній, обмежений персонал, яким байдужі ваші проблеми. В результаті подібних маніпуляцій, годі сподіватись на результат, і даремно сподіватись, що вам там допоможуть!!!
20.09.20
Volodymyr
Крайнє не приємне враження склалося після відвідання даного закладу! З чим пішов, із тим і вийшов, жодних конкретних практичних рішень проблеми з якою звертався так і не отримав. Консультація - діагностика, вибила з колії повністю, коли перейшла в пл.. Читати далі »
30.04.19
Карпюк
Зовсім не те,що я очікувала,звернулась на огляд з дитиною ( дитину майже не оглянули,нас оглядала завідуюча ,попридумували ще купу діагнозів,а на основну проблему ніхто уваги і не звернув!! Солованюк Ангеліна Василівна некомпетентний лікаря,не рекоме.. Читати далі »

© Луцьк24