Головна Увійти Про сайт

Дім світла ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 5
dim-svitla
Адреса:Луцьк, вул. Задворецька, 1а
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–19:00 субота: 11:00–16:00 неділя: Зачинено
"Дім світла" - магазин освітлення, де можна знайти широкий асортимент світильників і аксесуарів. Клієнти, які зверталися до даного магазину, відзначають наявність різноманітних товарів, які неможливо знайти в інших місцях. Тут можна замовити світильники з європейських каталогів і отримати їх без проблем. Продавці в магазині допомагають вибрати найкращі варіанти, консультують і рекомендують, враховуючи особисті побажання клієнтів.

Проте, деякі відгуки свідчать про недоліки магазину. Наприклад, деякі клієнти стикалися з проблемою невиконання гарантійних зобов'язань щодо проданого товару та непунктуальністю при обіцянках. Також деякі співрозмовники вказують, що ціни в магазині завищені порівняно з іншими магазинами міста.

Загалом, якщо ви шукаєте якісне освітлення і готові заплатити більшу суму, "Дім світла" може бути варіантом для вас. Проте, варто враховувати, що існують ймовірність проблем з гарантійними зобов'язаннями та високі ціни.

Мій відгук

code

05.11.21
Зробили замовлення світильників так як усіх не було в наявності, запевняли, що будуть. В результаті навіть не подзвонили, щоб сказати є світильники, нема! Дозвонитися неможливо, так як номер не актуальний! Ціни завищені чим у інших магазинах в Луцьку.. Читати далі »
28.08.21
Приїхали, подивились, вибрали, хотіли купити , але продавець була дуже зайнята з клієнткою, що не могла нам приділити уваги. Прочекавши 25 хв. поїхали в інший магазин.
12.06.21
Не виконують гарантійні зобов’язання по проданому товару, непунктуальні у виконанні обіцянок, краще купити в іншому місці
02.04.18
В магазині хороший асортимент, є речі, які можна купити тільки тут. Можна вибрати люстру по каталогах європейських брендів і вам її привезуть. Тут ціла гора таких каталогів. Продавець в магазині дуже допомагає. Вникає, радить, що краще. Якщо дуже тре.. Читати далі »
18.03.18
Купував в хлопців освітлення для магазину, дуже задоволений якістю. З таким дизайном яким хотів, світильники знайшов лише в них. Продавець дуже класно проконсультував з вибором освітлення, я радий що прислухався рекомендації, і вибрав саме нейтралний.. Читати далі »

© Луцьк24