Головна Увійти Про сайт

DOCTOR LASHCH стоматологічна практика ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 11
doctor-lashch-stomatologichna-praktyka
Адреса:Луцьк, просп. Перемоги, 3
Телефон:+380 66 000 4711
Години:понеділок: 09:00–20:00 вівторок: 09:00–20:00 середа: 09:00–20:00 четвер: 09:00–20:00 пʼятниця: 09:00–20:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"DOCTOR LASHCH стоматологічна практика" - це клініка, яка пропонує швидке, професійне і безболісне стоматологічне лікування. Лікар Сергій Лащ є досвідченим фахівцем у своїй галузі, тому пацієнти можуть не хвилюватися про якість наданої медичної допомоги.

Клініка гарантує індивідуальний підхід до кожного пацієнта, проявляючи увагу до деталей. Це свідчить про те, що злагоджена команда професіоналів працює з великою увагою до деталей та прагне забезпечити максимальний комфорт пацієнтів.

Проте, є один відгук, який вказує на незадоволення клієнта сервісом. Відзначається, що лікар замість лікування хворих зубів, почав лікувати здорові. Крім того, пацієнт стверджує, що лікар висловлює некоректні коментарі, пропонуючи звернутися до державного лікаря, якщо клієнту щось не подобається.

Незважаючи на це, більшість відгуків є позитивними. Багато пацієнтів рекомендують клініку, відзначаючи високий рівень сервісу та професіоналізм спеціалістів. Вони відзначають, що візит д.. Читати далі »

Мій відгук

code

04.03.24
Марина
Передні зуби почали жовтіти та руйнуватися і я вже посміхаюсь, прикриваючи рукою обличчя. Проходила поруч клініки і звернула увагу на гарний смарагдовий колір фасаду. На рецепції мене записали на огляд і наступного дня я вже у кріслі стоматолога) Сер.. Читати далі »
02.03.24
Мар'яна
В інстраграмі натрапила на цю клініку, коли шукала, де краще видалити зуби мудрості. Два знизу почали лізти і вперлись в жувальні. Через дірект записалась на прийом, знайшли для мене місце зранку. Перед видаленням лікар пояснив, що спочатку уколи ста.. Читати далі »
01.03.24
Юлія
Після 2.5 років носіння брекетів, я звернулась до іншого лікаря, адже омріяної посмішки все не було. Зуби не вставали так, як треба: то тягнули в одну сторону, то в іншу, то чекаємо поки кістки виростуть. І я вирішила, що необхідний погляд іншого спе.. Читати далі »
26.02.24
Анастасія
Мене нічого не турбувало, я звернулась по плановий огляд, адже побачила карієс на деяких зубках. Лікар запропонував професійне чищення і потім видалення карієсу. Робили в два етапи: чищення+4 зуба, наступний сеанс - 3 зуба. За один раз я би не висиді.. Читати далі »
24.02.24
Лера
Ще в підлітковому віці великий дискомфорт приносили мені мої криві зуби (один з кликів виріс пізно в десні через брак місця). І зараз в 20 з хвостиком років я наважилась на брекети) За порадою подруги звернулась в Doctor Lashch. Перед встановлення зр.. Читати далі »
20.10.23
Анастасія
У цій стоматології мені зробили красиву посмішку за допомогою лише одного зуба) була у лікаря Сергія Анатолійовича, мала обмежений час і думала, що не встигну, але мене чітко впевнили і проконсультували, що все буде добре. Так і сталось, всього за тр.. Читати далі »
08.10.23
Ольга
Швидко, професійно, безболісно. Хороший лікар Сергій Лащ, з таким професіоналом стоматологів можна не боятися. Дуже вам дякую ! ?
27.09.23
Bohdan
Гарантований індивідуальний підхід. Тут уважні до деталей. Відчувається, що зі мною працює професіонал.
22.09.23
Вадим
Жахливий сервіс!Замість того щоб лікувати хворі зуби,почав лікувати здорові!Та каже якщо не подобаєтся щость то ідіть до державного лікаря!
01.09.23
Lyuda
Однозначно рекомендую клініку! Спеціалісти своєї справи, вперше завітала і точно не останній раз! Персонал на вищому рівні??
12.08.23
Ангеліна
Клініка 10 з 10. Сервіс, спеціалісти - усе на висоті. Видаляла 3 зуби мудрості під загальним наркозом. Процедура пройшла досить швидко та абсолютно невідчутно, не боліло, ні під час анестезії, ні після. Я дуже задоволена роботою! Дякую за те що робит.. Читати далі »

© Луцьк24