Головна Увійти Про сайт

Домашній ★3.1


рейтинг: 3.1, відгуки: 15
domashniy
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 4
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Магазин "Домашній" - це чудове місце для покупок, де працюють дуже привітні та доброзичливі продавці, зокрема Галина та Софія. Вони завжди стараються задовольнити потреби своїх клієнтів і надають високоякісне обслуговування. Загалом, персонал магазину вважається дуже професійним і доброзичливим, за винятком нічної зміни, де одна з продавців відзначена неадекватною та неприємною поведінкою. Окрім цього, магазин має широкий асортимент товарів і прийнятні ціни. Він є відмінною альтернативою супермаркетам, знаходиться у зручному місці для мешканців. Проте, деякі покупці відзначають, що загальний враження від магазину псується через непривітний та хамовитий персонал, що відштовхує клієнтів.

Мій відгук

code

01.12.21
Юра
Магазин чудовий. Дуже привітні та доброзичливі продавці. Особливо продавці Галина та Софія ? Ви найкращі.
01.12.21
Нат
Хороший магаз персонал привітний крім нічної зміни неадекватна,хамовити жінка одним словом грубіянка!!!
01.12.21
Януся
Прекрасний магазин, на вищому рівні, особливо хороші продавці Галина та Софія ❤️
01.12.21
Даша
Дуже класний магазин хороші працівники Софія і Галина ?❤️❤️
20.11.21
Анастасія
Шикарне обслуговування ? Галя, Софія, Владік - Ван лав?
08.08.21
Юлія
Чудовий магазинчик, справді як домашній біля дому. Продавці привітні. Ціни нормальні. Рекомендую як альтернативу супермаркетам
18.06.21
Serg
Гарний асортимент, як доя мінімаркету
14.06.21
Павло
Купую тільки каву та цигарки.
11.04.21
Олександр
Продавець Ірина, нічна зміна, дуже сильно матом хамила покупцям! Дуже велике прохання прийняти міри до цієї працівниці!
30.12.20
Наталия
Продавці непривітні та хамовиті. Загалом, магазин у зручному для мешканців місці, але персонал своєю поведінкою відштовхує покупців.
31.07.20
Mila
Жахливе відношення до покупців. Ціни не відповідають зазначеним,продавці неадекватно реагують на зауваження.
01.08.19
Продавайка
Жахливий магазин, чеки не видають, постійно обдурюють.Дама старшого віку, пробиває лишні товари.Цінники не відповідають товару.Безлад, безвідповідальність, здирництво.
13.06.19
Marta
Збої в роботі касового апарату, один товар пробивається двічі. Д того ж дама на касі смачно обмацає всі Ваші продукти брудними руками, а на зауваження запитає "ви коли небудь працювали в тарговлі!?". Книгу скарг не дають... певно бо перепо.. Читати далі »
07.12.17
Петрик
Продавщиця дика, грубіянить, кричить. Холодильник не працює смердить. Проходи дуже вузькі, проходячи все падає. Один плюс для мене що вночі можна попити кави.
07.12.17
Artem
Холодильник з під води моршинська не працює, коли його відкриваєш доноситься жахливий сморід, на зауваження продавці не відреагували. Було прохання надати книгу скарг і пропозицій на що отримав відповідь-" книга біля того холодильника а ручку ку.. Читати далі »

© Луцьк24