Головна Увійти Про сайт

Дубовий гай ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 13
dubovyy-gay
Адреса:Луцьк, вул. Грабовського
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Дубовий гай" - це чудове місце для відпочинку у будь-яку пору року. Особливо взимку тут зібираються багато дітей і дорослих, щоб спуститися з гірок і насолодитися зимовими розвагами. Мешканці мікрорайону знають, що це чудове місце для відпочинку - зручне та прекрасно облаштоване. Тут є майданчик для дітей і дуже приємні лавочки, де можна посидіти.

Проте, однією з недоліків "Дубового гаю" є відсутність громадських туалетів, що викликає деякі незручності для відвідувачів. Також, потрібно більше смітників, оскільки у парку часто немає достатньо місць для сміття.

Загалом, "Дубовий гай" - прекрасне місце, яке потребує покращень. Реконструкція парку була успішною, і після прибирання тут можна приємно прогулятися. Також, місце відоме своїми розвагами для дітей, особливо взимку, коли тут є багато гірок. Але на жаль, існують проблеми з трубами та деякими неприємними перебіжчиками. Незважаючи на це, "Дубовий гай" залишається улюбленим місцем багатьох людей для спокійного відпо.. Читати далі »

Мій відгук

code

14.01.22
Віта
Чудове місце для відпочинку у будь яку пору року, особливо взимку багато дітей і дорослих спускаються з гірок.
18.12.21
Лілія
Місце для відпочинку мешканців мікрорайону чудове, зручне та прекрасне.
20.09.21
Program
Місце гарне, чисте є майданчик для дітей. Але немає громадських туалетів
31.08.21
Неоніла
Наш прекрасний "Дубовий гай".
25.08.21
Андрій
Приємно прийти з дітками прогулятися і посидіти на лавочці.
25.07.21
Світлана
Потрібно встановити більше смітників по самому парку та громадську вбиральню.
01.07.21
Михаил
Після того як розчистили і прибрали, можна прогулятися.
22.05.21
Валюшичка
Гарне місце, реконструкція супер.
06.03.21
Любомир
Там є труби і алкаши топ❤??
04.02.21
Дмитро
Єдине місце де дітям весело взимку. Горок всяких багато. Дітей не відірвати
08.01.21
Каріна
Дубовий гай - красиве місце Але! Якби там не збиралися підлітки для розпиття алкогольних напоїв - було би прекрасно. Та потрібно більше смітників) Якщо порівняти «дубкі» та те що він змінився в «дубовий гай» , то це класно
22.08.19
Olenka
Хотілося б, щоб його облагородили!!! Можливо, щоб були платні альтанки з мангалами, дитячий майданчик!, а так зараз займають лавочки одні ,, синяки"((( Сам Дубовий гай, гарне місце, але якби був господар!, то не було б того безладу!!!
18.07.19
Self
Багато сміття, але з цього місця можна зробити хороший парк відпочинку куди б хотілося йти і проводити свій час не тільки п'яничкам, але і всім іншим.

© Луцьк24