Головна Увійти Про сайт

Дитяча Фантазія ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 8
dytyacha-fantaziya
Адреса:Луцьк, вул. Братковського, 4
Телефон:+380 50 236 3760
"Дитяча Фантазія" - це прокат костюмів, який пропонує чудові дитячі святкові костюми. На основі відгуків можна сказати, що цей прокат надає професійно пошиті, надзвичайно гарні та нові костюми. Вони колоритні, яскраві і красиві, а також зручні та пошиті з урахуванням непосидючості та чутливості дітей. Клієнти залишають позитивні відгуки про костюми, зазначаючи їх чистоту, аккуратність та якість. Костюми відповідають своїм фото та навіть є ще прекраснішими в наживо. Також відзначаються окремі деталі, наприклад, гарно зроблений лисячий хвіст у костюмі Лисички. Клієнти рекомендують "Дитячу Фантазію" всім, хто шукає якісні та красиві костюми для дітей. Вони також відзначають привітне обслуговування та адекватні ціни. Крім того, відгуки підкреслюють можливість звертатися до прокату знову, а також збереження контакту для майбутніх заходів. В цілому, "Дитяча Фантазія" отримує позитивні відгуки за якість костюмів, обслуговування та ціни, і рекомендується як найкращий прокат костюмів для дітей.

Мій відгук

code

18.12.21
Вікторія Смалюк
Чудові дитячі святкові костюми. Брала на прокат Костюм короля і пінгвіна 122 р і костюм звіздаря 98 р. Діти були в захваті. Костюми професійно пошиті, надзвичайно гарні та нові. Всім рекомендую.
12.12.21
Олюшка '
Дуже дякую Наталі за костюм ведмедика!!! Костюм чистенький, акуратний, дитина задоволена! Рекомендую!!!!
05.12.21
Олена Стецюк
Костюми Наталії - не лише колоритні, яскраві, красиві, а ще й зручні та пошиті для дітей (тобто з врахуванням їхньої непосидючості та чутливості)! Ніколи не забуду цей костюм Лисички, який брала для дочки: наживо він ще прекрасніший, ніж на фото. Осо.. Читати далі »
21.12.20
Гетьманчук Олександр
Костюм діда мороза - вищий клас!
10.01.19
Дарина Самчук
Найкращий прокат костюмів! Суперове обслуговування, шикарна якісь та адекватні ціни!!!
18.12.18
Ларіса Москалюк
Брала костюм китаянки. Гарний, акуратний, чистенький. Адекватна ціна. З радістю звертатимусь ще.
30.11.18
Сергій «lagidnyj» Лагода
Нічого страшного!
11.01.18
Anuta Panasiuk
Чудові костюмчики для діток!!! Недорого, для будь якого свята! Рекомендую?

© Луцьк24